کد خبر: 750372 A

بازیکن تیم سایپا گفت: آن تیم که باید به داوری معترض است ما هستیم. فکر کنم نیمه اول بود که آرمان بلند شد و داور خطای هند او را اعلام کرد، اما قضاوت داوری را واگذار می کنم به کارشناسان.

به گزارش ایلنا، دیدار دو تیم پرسپولیس و سایپا از هفته  بیست و پنجم لیگ برتر دریک بازی پرگل با نتیجه سه بر دو به سود سرخ پوشان به اتمام رسید تا احتمال قهرمانی این تیم هرچه بیشتر شود.

پس از پایان این دیدار معین عباسیان وینگر چپ پای تیم فوتبال سایپا در خصوص شرایط بازی گفت: ما توانستیم گل اول را به ثمر برسانیم ولی متاسفانه موفق نشدیم تا برد خود را حفظ کنیم اما همه تلاش خود را به کار بستیم اما در نهایت بازی را واگذار کردیم.

وی در خصوص داوری و اعتراض هواداران پرسپولیس که نسبت به داوری معترض بودند اظهار داشت: فکر می کنم برعکس باشد و آن تیم که باید به داوری معترض است ما هستیم. فکر کنم نیمه اول بود که آرمان بلند شد و داور خطای هند او را اعلام کرد، اما قضاوت داوری را واگذار می کنم به کارشناسان.

وی در خصوص گل هم گفت: قبل از آن علی دایی گفت مستقیم به سمت چهار چوب بزن و فکر نکنم به کسی خورده باشد و من اطلاعی ندارم که به نام چه کسی ثبت شده است.

سایپا معین عباسیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر