کد خبر: 750249 A

قربانیان شکست در تراکتورسازی؛

چند بازیکن تراکتورسازی پیش از محسن فروزان در شرایط مشابه او قرار گرفته بودند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتورسازی روز گذشته در هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه سردار جنگل رشت میهمان سپیدرود بود و در شرایطی که با توجه به حضورش در کورس قهرمانی نیاز مبرم به هر 3 امتیاز بازی داشت ولی 3 بر یک شکست خورد تا یک بار دیگر در آستانه رسیدن به قهرمانی کارش برای رقابت سخت شود.

پس از این مسابقه بود که عده‌ای از هواداران تراکتورسازی به محسن فروزان،‌ گلر این تیم حمله کردند و با مقصر دانستن او در این شکست، خواستار اخراجش از باشگاه شدند. واکنشی عجولانه که پیش از این هم از این تیم و هوادارانش دیده بودیم.

هواداران تراکتورسازی که به عشق و علاقه خالصانه‌شان به تیم خود شهره هستند و به آنها لقب پرشورها داده‌اند، در کنار پشیبانی همه جانبه‌شان از تیم خود و ویژگی‌های خوب و مثال‌زدنی که می‌تواند کلاس درسی برای فوتبالدوستان سرتاسر ایران باشد، گاهاً به خاطر همین عشق و علاقه بی حد و اندازه درگیر تصمیمات و واکنش‌های احساسی می‌شوند که در نهایت دودش در چشم تیم می‌رود.

پیش از فروزان هم بازیکنان دیگری در تراکتورسازی حضور داشتند که به واسطه اشتباهات فنی به شدت مورد حمله قرار گرفته و در نهایت مجبور به ترک تیم شدند. نفراتی که با عملکرد خود در قبل و بعد از آن اتفاق نشان دادند بازیکنان مفیدی هستند و می‌توانستند با یافتن فرصت دوباره برای تراکتور مفید بوده و اشتباهشان را جبران کنند.

 

بختیار رحمانی

456104_229

در لیگ پانزدهم بود که بختیار رحمانی اشتباهی در دیدار با استقلال انجام داد و به خاطر ابراز علاقه به این تیم از قبل، با اتهاماتی روبرو شد. بختیار از قبل تصمیمش را برای رفتن به استقلال گرفته بود و در پایان فصل به جمع آبی‌پوشان پیوست ولی این جدایی و قطع همکاری می‌توانست با خاطره‌ای خوش همراه باشد.

 

محمد نوری و محسن بنگر

mohsen_bengar_mohammad_noori

محمد نوری و محسن بنگر دو بازیکن تراکتورسازی بودند که در لیگ شانزدهم و در شکست تراکتورسازی برابر پرسپولیس مقصر جلوه داده شدند. پرسپولیس با 3 گل از سد تراکتور عبور کرد و به نوعی سرخ‌های تبریزی از کورس رقابت جا ماندند. بعد از آن بازی محسن بنگر دیگر نتوانست برای تراکتور بازی کند و محمد نوری هم اگرچه در این تیم ماندنی شد ولی همواره زیر فشار طعنه‌ها و تهمت‌ها قرار داشت و با خاطره خوبی تبریز را ترک نکرد.

 

محمد ایرانپوریان

JamNewsImage22091882

نفر دیگر محمد ایرانپوریان بود که با از دست دادن پنالتی در جام حذفی گذشته مقابل استقلال خوزستان شانس برتری و صعود تیمش را از دست داد. مدافع راست قدیمی و باتجربه و محجوب تراکتورسازی فصل قبل هم با بدشانسی در فینال جام حذفی مقابل نفت تهران پنالتی خود را از دست داده بود و تکرار دوباره آن خون هواداران را به جوش آورد و به بازیکن خود حمله کردند. این مسائل به قدری باعث رنجش ایرانپوریان شد که همان زمان تصمیمش را برای جدایی گرفت و در پایان فصل راهی سپاهان شد.

 

امید عالیشاه

01253421

امید عالیشاه، هافبک سرباز تراکتورسازی نفر دیگری بود که مورد حمله قرار گرفت. عالیشاه که روزهای پایانی خدمت خود در جمع سرخپوشان تبریزی را پشت سر می‌گذاشت طبق قراردادش باید به پرسپولیس برمی‌گشت ولی پیش از این اتفاق به عنوان میهمان دربی پایتخت به صدا و سیما و برنامه فوتبال برتر رفت. حضور بازیکن تراکتورسازی برای کارشناسی دربی در تلویزیون برای هواداران تراکتورسازی قابل تحمل نبود و به همین دلیل انتقادات شدید آنها از هافبک تیمشان باعث شد عالیشاه کمی زودتر از موعد از تیم جدا شود.

 

محسن فروزان

98-01-c36-2701

محسن فروزان هم آخرین نمونه این اتفاقات است که بار دیگر قربانی شکست تیمش شد. اینکه هواداران به قدری تیمشان را دوست دارند که باخت آن را تاب نمی‌آورند اتفاق خوبی است ولی نباید احساسات بر منطق غلبه کند و به جای رسیدگی به مشکلات فنی و بهتر شدن تیم بازیکن را قربانی کرد.

بازی صدا و سیما کارشناسی تراکتورسازی دربی پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر