کد خبر: 750059 A

پرسپولیس در سه بازی اول آسیایی‌اش فقط دو گل خورده که هر دو هم آفساید بوده‌اند. این یعنی خط دفاع قرمزها استحکام خوبی دارد

به گزارش ایلنا،پرسپولیس در سه بازی اول آسیایی‌اش فقط دو گل خورده که هر دو هم آفساید بوده‌اند. این یعنی خط دفاع قرمزها استحکام خوبی دارد و سه‌شنبه‌شب هم همین مساله بار دیگر به اثبات رسید.

در این میان غیر از نقش همیشه موثر جلال حسینی، باید به تداوم نمایش‌های بی‌نظیر شجاع خلیل‌زاده هم اشاره کرد؛ مدافعی که شاید بهترین فصل فوتبالی‌اش را پشت سر می‌گذارد. خلیل‌زاده که پارسال منتقدان زیادی داشت، امسال با افزایش تمرکز به یکی از بهترین بازیکنان لیگ ایران تبدیل شده.

او برابر الاهلی و عمر سومای خطرناک، اغلب نبردهای هوایی را برد و مثل همیشه در محوطه جریمه حریف هم حضور خطرناکی داشت. گل قیچی او به الاهلی، قطعا یکی از قاب‌های ماندگار این فصل پرسپولیس است. شجاع در لیگ هم دو گل سه‌امتیازی به ذوب‌آهن و ماشین‌سازی زده که نقش مهمی در صدرنشینی پرسپولیس داشته است. او تازگی‌ها طبق قولی که داده از حجم حواشی و اعتراضاتش هم کاسته است. قطعا می‌توان گفت با شرایط این فصل شجاع، حضور در جام ملتهای آسیا حق این بازیکن بود که به هر دلیلی نادیده گرفته شد.

 

پرسپوليس شجاع خليل‌زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر