کد خبر: 750014 A

شیء که باعث توقف بازی شد گوجه از آب درآمد

رییس کمیته مسابقات لیگ برتر عنوان داشت: گزارش اتفاقات بازی سپاهان و استقلال را خواهیم داد و کمیته انضباطی رای خود را صادر خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، سعید فتاحی رییس کمیته مسابقات لیگ برتر  در گفت و گو با رادیو جوان در خصوص اتفاقات بازی استقلال و سپاهان، اظهار داشت: متاسفانه در اواخر بازی اتفاقی رخ داد و پرتاب یک شیء به داخل زمین باعث شد تا آتش نشانی وارد عمل شود، اگر چه آن شیء گوجه از آب در آمد ولی باعث توقف چند دقیقه ای بازی شد. ما گزارش اتفاقات بازی روز گذشته را خواهیم داد و کمیته انضباطی رای خود را صادر خواهد کرد. اتفاق دیگری هم که باعث توقف بازی شد این بود که ما قبل از بازی به دوستان یک تذکر در مورد استفاده از بلندگو به تماشاگران سپاهان داده بودیم که این مورد هم رعایت نشده و باعث وقفه در جریان بازی شد.این ۲ مورد بود که باعث شد بازی متوقف شود.

فتاحی در ادامه در مورد برنامه‌های سازمان لیگ برای 5 هفته انتهایی، گفت: یک کارگروه تشکیل دادیم که کمیته اخلاق، کمیته انضباطی، کمیته داوران و ... در آن نماینده خواهند داشت.قبل از عید هم دیدید در لیگ دسته اول پیرامون بحث تبانی اقداماتی کردیم و پرونده آنها به مراجع قضایی ارسال شده است. مطمئن باشید لیگ با سلامت کامل در هفته‌های پایانی برگزار خواهد شد.

فتاحی در پایان گفت: صحبت من با هواداران است، دیدید که پرسپولیس در فینال آسیا باخت ولی هوادارانش کمک کردند. در نوروز هم دربی برگزار شد و خوشبختانه حاشیه‌ای وجود نداشت. اگر این فرهنگ در بین تماشاگران به وجود بیاید مطمئنا به سود فوتبال ما خواهد بود. بدون شک لیگ ما در سلامت کامل برگزار می شود و شما رقابت فشرده تیم ها را در بالا و پایین جدول شاهد هستید.امیدوارم مردم کمک کنند که لیگ را با شرایط خوب به پایان برسانیم.

لیگ برتر فوتبال سعید فتاحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر