کد خبر: 749589 A

بازیکن نساجی مازندران گفت: پنج تیم اول از نظر امتیازی خودشان را جدا کردند و سایر تیم‌ها برای قرار گرفتن پس از آنها تلاش می‌کنند؛ نساجی با کمی درایت و این هواداران، بضاعت حضور در رده‌های ششم، هفتم جدول را دارد.

به گزارش ایلنا، امید سینگ پس از تساوی خارج از خانه نساجی برابر ماشین‌سازی گفت: بازی خیلی خوبی بود ولی از نظر حمله هر دو تیم ضعیف بودند؛ ما با آب و هوای اینجا آشنا نبودیم، در نیمه اول کمی فشار تنفسی داشتیم و واقعا هوای اینجا سنگین بود.

وی افزود: در نیمه دوم هر دو تیم خوب کار کردند، اما در نیمه اول‌ماشین سازی پاسکاری بهتری داشت ولی حمله‌ای خلق نکرد؛ گلرها شاید در طول 90 دقیقه یکی، دو توپ گرفتند و در کل، بازی پایاپایی بود.

بازیکن نساجی ادامه داد: در نیم‌فصل دوم گل زدن سخت می‌شود و همه تیم‌ها در دور برگشت با این مشکل مواجه هستند و با احتیاط کار می‌کنند؛ ان‌شاالله این مشکل را هم برطرف می‌کنیم و در تمرینات بیشتر کار می‌کنیم تا از هفته آینده به گل برسیم.

سینگ یادآور شد: پنج تیم اول از نظر امتیازی خودشان را جدا کردند و سایر تیم‌ها برای قرار گرفتن پس از آنها تلاش می‌کنند؛ نساجی با کمی درایت و این هواداران، بضاعت حضور در رده‌های ششم، هفتم جدول را دارد.

نساجی مازندران امید سینگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر