کد خبر: 749393 A

پرسپولیس سال جدید را عالی شروع کرده است. سرخ‌ها سال 97 را در حالی به پایان بردند که در صدر جدول فقط 2 امتیاز با استقلال فاصله داشتند

به گزارش ایلنا،پرسپولیس سال جدید را عالی شروع کرده است. سرخ‌ها سال 97 را در حالی به پایان بردند که در صدر جدول فقط 2 امتیاز با استقلال فاصله داشتند و در آسیا هم به مشکل خورده بودند، اما دو پیروزی در ایام نوروز و از جمله برتری در دربی تهران فاصله با استقلال را به 7 امتیاز افزایش داد و حالا این برد آسیایی هم کمک می‌کند تا قرمزها برای سومین فصل پیاپی نقشه صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان را در ذهن طراحی کنند.

این چهارمین برد پیاپی پرسپولیس در فصل جاری است. آن‌ها در آخرین بازی سال گذشته هم سپیدرود را برده بودند و البته اگر از فرصت‌های پرشمار گلزنی برابر نساجی هم استفاده می‌کردند، با احتساب پیروزی برابر نفت آبادان به رکورد 6 پیروزی پیاپی دست می‌یافتند.

به هر حال آنچه مشخص است این‌که قرمزها در زمان مناسبی به فرم‌ایده‌آل رسیده‌اند؛ چنانکه خود برانکو هم در نشست خبری بعد از بازی با الاهلی گفت:«خوشبختانه در بهترین موقع ممکن به مرز آمادگی رسیدیم.»

پرسپولیس 6 بازی لیگی بسیار سرنوشت‌ساز، سه بازی کلیدی آسیایی و یک یا دو مسابقه جام حذفی را پیش رو دارد و در هر سه جام مدعی است. این تیم که به خاطر بدنسازی سنگین بین دو نیم‌فصل و نیز افزوده شدن خریدهای جدید کمی ناهماهنگ نشان می‌داد، حالا رفته رفته بهتر شده است.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر