کد خبر: 749002 A

پرسپولیس در دیدار حساس برابر الاهلی عربستان با دو گل خلیل زاده و علیپور به پیروزی رسید و امیدهای صعود خود را زنده نگه داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اما نکته های جالب توجه در این دیدار و دیدارهای گذشته‌ی پرسپولیس، درخشش مدافعان کناری پرسپولیس می باشد.

پرسپولیس در نیم فصل اقدام به جذب دو مدافع کناری نمود و اکنون با بکارگیری آن ها در نیم فصل دوم و در رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان، به خوبی توانسته خلاء ماهینی و انصاری را پر نماید.

شیری و نادری که در بدو پیوستن به ترکیب پرسپولیس عملکرد متوسطی از خود به نمایش گذاشته بودند، رفته رفته پیشرفت کرده و با بهبود عملکرد خود، اینک از مهره های قابل اتکاء برانکو در جناحین می باشند، چه در فاز دفاعی، چه در فاز هجومی.

اما اوج عملکرد درخشان شیری و نادری در دیدار هفته‌ی سوم لیگ قهرمانان برابر الاهلی بود؛ دیداری که در آن شیری و نادری با بازی خوب خود و نقش داشتن در به ثمر رسیدن گل های اول و دوم تیمشان، کیفیت خود را به معرض نمایش گذاشتند.

پرسپولیس که روزگاری مدافعان کناری نه چندان باکیفیتی چون میثم حسینی و بابک حاتمی را در ترکیب خود می دید، حال به جایی رسیده که مدافعان راست و چپ اش از ستاره های درخشان لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر می باشند.

مهدی شیری و محمد نادری نوید روزهای خوشی را به پرسپولیس و سرمربی این تیم می دهند؛ هر دو در دفاع کم اشتباه و در حمله پراشتها؛ چه سعادتمند است برانکو!

برانکو ایوانکوویچ پرسپولیس تهران مهدی شیری محمد نادری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر