کد خبر: 748749 A

بازیکن پرسپولیس گفت: بعد از گل دوم هم دقایقی بازی در اختیار ما بود، اما طبیعتا اواخر مسابقه کمی عقب کشیدیم چون می خواستیم نتیجه را حفظ کنیم.

به گزارش ایلنا، احمد نوراللهی بعد از برتری 2 بر صفر پرسپولیس برابر الاهلی عربستان گفت: خدا را شکر می کنیم که توانستیم 3 امتیاز بازی را به دست آوردیم. از اول هم برای تک تک دقایق بازی برنامه داشتیم. در دقایق خوبی هم به گل رسیدیم. اوایل نیمه اول گل اول و اوایل نیمه دوم هم گل دوم را زدیم. 

او ادامه داد: بعد از گل دوم هم دقایقی بازی در اختیار ما بود، اما طبیعتا اواخر مسابقه کمی عقب کشیدیم چون می خواستیم نتیجه را حفظ کنیم. مهم برای ما 3 امتیاز این بازی بود تا در جدول بمانیم. خدا را شکر می کنیم که هنوز شانس صعود به مرحله بعد را داریم. 

نوراللهی در پاسخ به این سوال که در بازی برگشت هم پرسپولیس می تواند چنین نتیجه ای بگیرد، گفت: در همان دقایقی هم که از بازی عقب کشیدیم، می توانستیم پاسکاری و خلق موقعیت کنیم. در این بازی کاملا از حریف سر بودیم و برای بازی بعدی هم قطعا کادرفنی برنامه های خاص خودش را دارد تا بتوانیم در آن مسابقه نیز موفق باشیم و دست پر بیرون بیاییم.

پرسپولیس احمد نورالهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر