کد خبر: 747325 A

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: بازی با چین‌تایپه برای ما حکم فینال را دارد و امیدوارم بتوانیم سربلند شویم.

به گزارش ایلنا، مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: در هر بازی شرایط خاص خودمان را داشتیم. در بازی اول با ناباوری نتوانستیم پیروز شویم. اولین هدفمان در بازی برابر فیلیپین نمایش بازی خوب و استفاده از موقعیت ها بود که متاسفانه بازیکنان رقابت بسیار جذاب و خوبی را به نمایش گذاشتند اما نتیجه لازم را کسب نکردیم.

وی ادامه داد: بازی فلسطین را آنالیز کرده بودیم، برنامه ریزی دقیقی داشتیم و با برنامه تاکتیکی که به بازیکنان اعلام کردیم توانستیم شاهد نتیجه دلخواهمان باشیم. کادر فنی به خوبی توانست به بازیکنان وظیفه هایشان را در پست ها اعلام کند و در نهایت با گل زود هنگام توانستیم بازی را در دست بگیریم.

آزمون در ادامه گفت: هدفمان به ثمر رساندن گل های بیشتر بود تا از لحاظ روحی و روانی بازیکنان را در بهترین شرایط نگاه داریم و گل آوراژ تیم را بالا ببریم.تیم فلسطین تیم خوب و سازماندهی شده ای بود . با 5 دفاع، 4هافبک و یک فوروارد بازی را شروع کرد و سعیشان بر این بود که فشرده بازی کنند و اجازه ندهند که وارد زمین حریف شویم اما در این بازی با هدف و انگیزه بالا به میدان رفتیم و همه بازیکنان با تمام تلاش برای پیروزی به مصاف حریف رفتند.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان ادامه داد: با توجه به روند بازی که پیش می رفت تیم ایران بهتر از قبل ظاهر شد و خیلی از موقعیت هایمان گل نشد. در بازی آخر برابر چین تایپه و با توجه به نتیجه ای که مقابل فیلیپین گرفت، مصصم است تا بهترین نتیجه را بگیرد. ما نیز با توجه به شرایطی که داریم و اگر این تیم را شکست دهیم از گروه خود صعود می کنیم. این بازی برای ما حکم فینال را دارد و امیدوارم بتوانیم سربلند شویم. در پایان انتخاب مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال را به عنوان نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا تبریک می گویم و امیدوارم حمایتهای ایشان بیش از پیش از ورزش بانوان ادامه دار باشد.

تیم ملی فوتبال بانوان مریم آزمون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر