کد خبر: 747113 A

پیشکسوت استقلال معتقد است این روزها باید از حسینی بیشتر استفاده شود تا حداقل دروازه استقلال برای آینده در سال‌های سال تامین شود.

به گزارش ایلنا،منصور رشیدی دروازه‌بان سابق استقلال معتقد است این روزها باید از حسینی بیشتر استفاده شود تا حداقل دروازه استقلال برای آینده در سال‌های سال تامین شود.

با رشیدی درخصوص بازی مقابل سایپا و دربی و همچنین شانس قهرمانی استقلال در لیگ برتر همکلام شدیم.

 

* شرایط استقلال را در هفته‌های اخیر چطور می‌بینید؟

اگر بخواهیم انصاف را رعایت کنیم، تعریفی ندارد. آنها دربی را باخته‌اند و از کورس قهرمانی هم عقب افتاده‌اند. وریا غفوری هم که مصدوم است. فرشید باقری هم که از سوی باشگاه محروم شده است و تیم از لحاظ روحی و روانی بهم ریخته است.

 

* در مورد دربی صحبت کنید. استقلال باخت بدی داشت.

استقلال حقش باخت نبود و باید نتیجه به تساوی می‌رسید. بازیکنی مثل فرشید اسماعیلی که چند سال در استقلال است و تجربه دارد نباید چیپ می‌زد. البته من اعتقاد دارم اصلا نباید پنالتی را به اینگونه بازیکنان داد زیرا تجربه لازم را در بازی‌های بزرگ ندارند. من مطمئنم اسماعیلی الان خودش هم بیشتر از همه ناراحت و پشیمان است.

 

* پس معتقدید به خاطر باخت در دربی، کادر فنی می‌توانست در آن شرایط تصمیم بهتری می‌گرفت و از بازیکن باتجربه‌ استفاده می‌کرد؟

البته معتقدم اسماعیلی اگر توپ را قِل هم می‌داد داخل دروازه می‌رفت.

 

* بعد از بازی انتقادهای زیادی به مهدی رحمتی وارد شد.

تا جایی که من می‌دانم رحمتی حرف‌های سرمربی را انتقال داده و در این اتفاقات مقصر نیست. از بازیکنی مثل رحمتی که 10، 12 سال است در سطح اول فوتبال ایران است بعید است در اینگونه مسائل دخالت کند. حتی اگر رحمتی در بازی دچار اشتباه شود و مقصر باشد نباید به او بی‌احترامی شود.

 

* همین اتفاقات باعث شد که شفر در بازی بعدی رحمتی را نیمکت‌نشین کند. این موضوع را چطور ارزیابی می‌کنید.

به هر حال شفر سرمربی تیم است و اوست که تصمیم نهایی را می‌گیرد اما پیشنهاد من این است که از حسینی باید بیشتر استفاده شود تا آینده استقلال را بسازد. او می‌تواند حداقل 10 سال دروازه‌بان اول استقلال باشد.

 

* قبول دارید استقلال از کورس قهرمانی عقب افتاد؟

قطعا همین‌طور است. احتمال قهرمان شدن استقلال خیلی کم است. حداقل امیدوارم آنها بتوانند سهمیه را کسب کنند تا کمی از ناراحتی‌های هواداران کم شود.

 

* استقلال فردا باید به مصاف الهلال عربستان برود.

بازی سختی است. امیدوارم آنها بتوانند بهترین نتیجه را کسب کنند. این بازی اگر با پیروزی بازیکنان همراه باشد، آنها می‌توانند به صعود از این گروه امیدوارتر باشند. به نوعی این بازی برای صعود بازی مرگ و زندگی است.

استقلال منصور رشیدی دربی89
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر