کد خبر: 746668 A

یکی از دلایل افت نتایج طلایی‌پوشان؛

سپاهان در نیم فصل 5 بازیکن به خدمت گرفت که هیچکدام کارایی لازم را ندارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سپاهان که در نیم فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر موفق شد به عنوان قهرمانی برسد، در نیم فصل دوم از نظر نتیجه‌گیری کمی دچار افت شده و پس از گذشت 9 هفته از نیمه دوم رقابت‌ها به فاصله چهار امتیازی با صدر جدول و رتبه سوم رسید تا کارش برای قهرمانی گره بخورد. این تغییر در نتایج سپاهان را تا حدی می‌توان به عملکرد این تیم در نقل و انتقالات نیم فصل مربوط دانست. جایی که ساسان انصاری از این تیم جدا شد و 5 بازیکن جذب شدند که کارایی چندانی برای این تیم نداشتند. به بررسی عملکرد خرید‌های سپاهان تا اینجای کار می‌پردازیم:

 

محمد ابراهیمی

بعد از جدایی از تراکتورسازی یک نیم فصل به اکسین رفت و در این تیم شرایط پر فراز و نشیبی داشت تا اینکه نیم فصل به سپاهان پیوست و تاکنون نتوانسته برای تیم جدیدش بازی کند. ابراهیمی دوبار درگیر مصدومیت شد و تا کنون شرایط حضور در زمین را پیدا نکرده است.

 

محسن مسلمان

بعد از یک نیم فصل نه چندان موفق در ذوب آهن به سپاهان آمده و در این تیم هم اکثراً نیمکت نشین بوده و در دیدارهایی که به میدان رفته هم نتوانسته گره از کار تیمش بگشاید تا به یک نیمکت نشین در ترکیب طلایی‌پوشان تبدیل شود.

 

علی قربانی

شروع خوبی در سپاهان داشت ولی در ادامه هرچه جلوتر رفت نتوانست عملکرد همیشگی را داشته باشد و مهم‌ترین عملکرد او در دیدار با نساجی رقم خورد که باید جای خالی کی‌روش استنلی را پر می‌کرد ولی عدم توانایی سپاهان در باز کردن دروازه حریف نشان از عملکرد ناموفق او دارد. او در این مدت تنها یک گل برای زردپوشان برابر سپیدرود به نام خود کرده است.

 

محمد مسلمی‌پور

حتی یک دقیقه هم برای سپاهان به میدان نرفته و حتی در دیدارهایی که سعید آقایی در دفاع چپ حضور نداشت هم به او میدان داده نشد و گزینه‌های دیگر به عنوان دفاع چپ در زمین حاضر شدند.

 

محمدرضا مهدی‌زاده

با وجود پورقاز و یزدانی و البته خالد شفیعی مشخص بود فرصت زیادی برای بازی به او نخواهد رسید و در چند دیدار به عنوان گزینه تعویضی به میدان رفت و یک بار هم دفاع چپ سپاهان بود و در کل بیشتر یک بازیکن نیمکت نشین بوده است.

 

در این میان سپاهان ساسان انصاری را از دست داد که یک مهره کارآمد برای این تیم بود و در خط حمله عملکرد خوبی داشت و حالا در تراکتورسازی هم به یک مهره کلیدی در تیم جدیدش تبدیل شده. از مجموع این شرایط می‌توان نتیجه گرفت سپاهان نتوانسته از پنجره زمستانی نقل و انتقالات صیدهای خوبی داشته باشد و بیشتر متضرر شده تا اینکه منتفع شود.

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر