کد خبر: 746382 A

سپاهان با چند غایب به مصاف نساجی خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سپاهان در هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 17:45 امروز در ورزشگاه وطنی قائمشر میهمان نساجی خواهد بود.

طلایی پوشان در حالی به مصاف حریف خود می‌روند که با توجه به برتری پرسپولیس مقابل پیکان و برای باقی ماندن در کورس قهرمانی نیاز مبرم به 3 امتیاز این دیدار دارند ولی نبود چند مهره کلیدی کار این تیم را سخت خواهد کرد.

علاوه بر محمد ایران‌پوریان  و محسن مسلمان که مصدوم هستند، سپاهان در این بازی کی‌روش استنلی، آقای گل خود را هم به دلیل 3 اخطاره بودن در اختیار ندارد و کارش از همیشه سخت تر است.

در دروازه سپاهان شاهد حضور پیام نیازمند هستیم که در دیدارهای اخیر با واکنش‌های خوبش دروازه تیم را نجات داده و در نتایج تیمش تاثیرگذار بوده است.

در مرکز خط دفاع زوج عزت‌اله پورقاز و سیاوش یزدانی بازی می‌کنند و در سمت چپ هم سعید آقایی مشکلی برای همراهی تیمش ندارد ولی در سمت چپ گفته شده که ایرانپوریان به دلیل عدم آمادگی کامل بازی نخواهد کرد و کادرفنی در مورد او ریسک نمی‌کند و بدین ترتیب حسن جعفری مثل چند بازی اخیر به میدان می‌رود.

هافبک دفاعی سپاهان در این بازی مهدی کیانی است و در خط هافبک احتمالا شاهد تغییراتی خواهیم بود چرا که نبود کی‌روش استنلی، شهباززاده را به خط حمله خواهد فرستاد و بدین ترتیب زوج هافبک هجومی سپاهان در کنار کومان به احتمال زیاد محمد کریمی است.

در خط حمله هم مهرداد محمدی و سجاد شهباززاده در کناره‌ها بازی خواهند کرد و در نبود استنلی، علی قربانی مهاجم نوک سپاهان است.

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر