کد خبر: 746289 A

برای بازیکنان این تغییر 30-40 درجه‌ای هوا خیلی سخت بود، ولی بچه‌های ما خوب بازی کردند، اما نتیجه‌ای که می‌خواستیم به دست نیاوردیم.

به گزارش ایلنا،یوسف بخشی‌زاده در نشست خبری بعد از بازی مقابل نفت مسجدسلیمان با ابراز رضایت از عملکرد  سبزقباهای فوتبال تبریز در این دیدار اظهار داشت: بازی بدی نبود، ولی ما می‌توانستیم با استفاده از چندین موقعیت گل، همان نیمه اول کار را تمام کنیم.

مربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با بیان اینکه در نیمه دوم کمی بازی را از دست دادیم، افزود: غافلگیر شدیم و گل خوردیم. ما نمی‌دانیم این چه برنامه‌ریزی است. ابتدا ساعت بازی را 7 بعدازظهر گذاشتند و بعد بازی را به ساعت 4 بعدازظهر تغییر دادند. هر کسی که این برنامه‌ریزی را انجام داده، شاهکار کرده است!

بخشی زاده در ادامه اضافه کرد: ما واقعاً آمده بودیم که سه امتیاز را بگیریم و حق‌مان هم بود. از دقیقه 80 به بعد بچه‌ها خیلی تحلیل رفته بودند، چون بازیکنان ما برای این تغییر دماآمادگی نداشتند.

وی در ادامه اظهاراتش خاطرنشان کرد: برای بازیکنان این تغییر 30-40 درجه‌ای هوا خیلی سخت بود، ولی بچه‌های ما خوب بازی کردند، اما نتیجه‌ای که می‌خواستیم به دست نیاوردیم.

بخشی‌زاده با اشاره به اینکه بازی تقریباً متعادل بود، یادآور شد: ما در نیمه اول مسلط‌تر بودیم، چون بچه‌های‌ ما توان داشتند، اما در نیمه دوم تحلیل رفتیم. بازیکنان نفت مسجدسلیمان هم از دقیقه 80 به بعد تحلیل رفتند. هیچ‌کدام از دو تیم آمادگی این تغییر دمای هوا را نداشتند.

مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی درباره داوری بازی مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: داوری بازی بد نبود. دو مورد اشتباه در دقایق پایانی بازی بود که خطا نبود و ما می‌توانستیم آن موقعیت را گل کنیم، ولی در کل داوری خوب بود.

شایان ذکر است، دیدار تیم های فوتبال نفت مسجد سلیمان و ماشین سازی تبریز از سری رقابت های هفته بیست و چهارم لیگ برتر با تساوی یک-یک خاتمه یافت.

ماشین سازی تبریز یوسف بخشی زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر