کد خبر: 746224 A

بعضی بازیکنانم فقط 10 درصد پول گرفته‌اند

مجید جلالی سرمربی نساجی قائمشهر در آستانه دیدار حساس تیمش برابر سپاهان در مورد شرایط نساجی پاسخگوی خبرنگاران بود.

به گزارش ایلنا مجید جلالی سرمربی تیم نساجی مازندران در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر سپاهان پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. 

جلالی در مورد بازی برابر سپاهان گفت: اگر بخواهم در مورد مشکلات صحبت کنم تیم ما هزار مشکل دارد. متاسفانه تیم ما مشکلات زیادی دارد و نگران آینده تیم هستم. 

سرمربی نساجی در مورد مصدومان تیمش در آستانه بازی برابر سپاهان عنوان داشت: خوشبختانه مصدومی برای این بازی نداریم. البته تعدادی از بازیکنان مصدوم ما تازه برگشتند و برای این بازی چندان آماده نیستند. یک محروم برای این بازی داریم. 

جلالی ادامه داد: اینکه صحبت‌هایی مطرح می شود که بازیکنان ما 50-60 درصد از مبلغ قراردادش را گرفته اند، درست نیست. حتی بازیکنی داریم که فقط  10 درصد از قراردادش را گرفته است. دریافتی‌ها در تیم ما متفاوت است. تعدادی از بازیکنان 30 درصد قراردادشان را گرفته‌اند و بازیکنی داریم که فقط 10 درصد پولش را گرفته‌است. 

جلالی در پایان گفت: نگذارید من همه چیز را بگویم. اگر بخواهم از مشکلات صحبت کنم هزار مشکل داریم. این مشکلات در استقلال خوزستان و سپیدرود هست، ولی در تیمی که می‌خواهد یک تیم آرام باشد، نباید چنین شرایطی دیده شود.

 

 

لیگ برتر فوتبال مجید جلالی سپاهان نساجی قائمشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر