کد خبر: 746144 A

وزیر ورزش و جوانان با ابراز رضایت از یاری رسانی جامعه ورزش و جوانان به سیل زدگان ، تاکید کرد : آنچه مسلم است این کمک رسانی های ورزشکاران ، قهرمانان ، پیشکسوتان و جوانان ایران اسلامی همچنان تا بازگشت شرایط طبیعی به زندگی مردم سیل رده استمرار خواهد داشت .

به گزارش ایلنابه نقل از  پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان همراهی سلطانی فر جامعه ورزش و جوانان با سلی زدگان را ستود و اظهار داشت: از همان زمان که جامعه ورزش و جوانان  متوجه سیل استان های گلستان و مازندران رخ داد تا اکنون که بسیاری از نقاط ایران از جمله استان لرستان درگیر این سیل ویرانگر هستند ، لحظه ای از کمک دریغ نکردند وً جانانه در کنار مردم دولت و نیروهای مسلح و إمدادی را برای حمایت و پشتیبانی در صحنه کمک حضور دارند .

وزیر ورزش و جوانان نقش فدراسیون های ورزشی ، ادارات کل ورزش و جوانان ، باشگاه های ورزشی ، سازمان های مردم نهاد ، هیات های ورزشی و دیگر مجموعه های مرتبط با ورزش را در یاری رسانی به سیل زدگان ستود و ادامه داد: تعصب و تعهد ورزشکاران ، قهرمانان ، پیشکسوتان ، مربیان ، داوران ، هواداران ورزش و جوانان این مرز و بوم را ارج می نهم و به همت والای همه کسانی که در صحنه کمک به هموطنان سیل زده همچنان حضور دارند ، درود می فرستم .

دکتر سلطانی فر تلاش جامعه ورزش و جوانان را در کمک به سیل زدگان جهادی دانست و با اشاره به این مهم که تعدادی از فدراسیون ها از جمله قایقرانی ، نجات غریق ، کوهنوردی ، پزشکی ورزشی و اتومبیلرانی و موتورسواری در راه کمک به سیل زدگان به دلیل ماموریت ذاتی و نیاز مبرم به توانمندی آنها همواره از اولین روزهای این بلای طبیعی در کنار مردم بودند و از طرفی سازمان های مردم نهاد و هیات های ورزشی استان ها هم در راه جمع آوری اقلام مورد نیاز سیل زدگان و ارسال آنها سنگ تمام گذاشتند .

 

وزیر ورزش و جوانان ستاد کمک به سیل زدگان را در استان ها فعال دانست و با اشاره به این مهم که همچنان یک هزار مکان ورزشی در اختیار کمک به سیل زدگان قرار دارد از کمک های نقدی و غیرنقدی استان های های مختلف از جمله تهران ، اصفهان ، سیستان و بلوچستان ، کردستان ، سمنان ،قزوین و... به نیکی یاد کرد و اظهار داشت : جامعه ورزش و جوانان تا بازگشت شرایط طبیعی مناطق سیل زده در کنار مردم حضور خواهد داشت.

دکتر سلطانی فر ابراز تلاش و تدبیر دولت در حل این بحران طبیعی را نیز ستود و ابراز امیدواری کرد که هر چه سریعتر اوضاع مناطق سیل زده به شرایط طبیعی بازگردد.

وزیر ورزش سلطانی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر