کد خبر: 746053 A

تیم ما به 80 درصد آمادگی‌اش رسیده‌ است

وینفرد شفر بعد از تساوی بدون گل تیمش برابر سایپا در نشست خبری بازی حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش ایلنا، وینفرد شفر سرمربی استقلال بعد از تساوی برابر سایپا در نشست خبری حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. وینفرد شفر در مور این بازی گفت: قبل از اینکه بخواهم درباره بازی صحبت کنم، یکی از مهم ترین مسائل برای من هواداران در برد و باخت هستند. همواره با هواداران صحبت می‌کنم و به حرف آن‌ها کوش می‌کنم چون مالک اصلی استقلال هواداران هستند. از هواداران بیرون و داخل ورزشگاه تشکر می‌کنم که در بازی امروز به ما کمک کردند و حامی تیم بودند. 

در این بازی می‌توانستیم 8 گل بزنیم

وی ادامه داد: 80 دقیقه حمله کردیم ولی گل نزدیم. باید شوت بهتری توسط داریوش، کریمی، منشا، ایسما و تبریزی بزنیم و شانس زدن 8 گل داشتیم. در دقایق آخر نیز سایپا یک شانس داشت. سایپا تیم خوبی است و تنها یک شانس داشت و آنها به دنبال استفاده از توپ بلند هستند و شاید بازی می توانست 8 بر یک شود. باید درباره بازی های بعدی صحبت کنیم. در 15 دقیقه اول شبیه سایپا بودیم چون بازیکنان از دربی ناراحت بودند و نتوانستند بازی خوبی را به نمایش بگذارند اما در ادامه بازی بهتر شدیم. باید بیشتر روی تیرک اول و دوم می رفتیم. می خواستیم برنده باشیم اما نشد. باید برای دیدار با الهلال آماده شویم. شاید دانشگر برگردد و روزبه نیز مشکلی داشت. برای جنگیدن برای ایران راهی قطر خواهیم شد. کاری که سال قبل هم انجام دادیم. 

همه بازیکنان این فرصت را دارند در تمرین توانایی خود را نشان دهند

شفر درمورد غیبت روح‌الله باقری و عدم آمادگی دیگر مهاجمان استقلال گفت: این فقط شامل روح الله باقری نیست و همه بازیکنان می‌توانند در تمرین توانایی و آمادگی خود را نشان دهند. روح الله در ترکیه با ما نبود و هر بازیکنی باید نشان دهد که برای بازی آماده است. مانند محمدی مهر برای دیدار امروز. من گفتم فصل سختی داریم و هر بازیکنی ممکن است مصدوم باشد و همه بازیکنان با همه وجود باید تمرین کنند و برای من مشکل درست کنند تا نتوانم یک بازیکن را نیمکت نشین کنم. بهترین ها در تیم ما بازی می کنند و طبیعی است که اگر باقری، صیادمنش و هر بازیکن دیگری نشان دهند که آماده هستند، بازی می کنند. اگر دو نفر در یک سطح باشند، با نگاه به روش بازی حریف بازیکن را انتخاب می‌کنیم. ما کادرفنی خوبی داریم و سعی می‌کنیم بهترین بازیکن را انتخاب کنیم.

تیم کنونی باید برای آینده حفظ شود
وی ادامه داد: قبل از شروع لیگ و در نیم فصل هم گفتم که می خواهم استقلال خوب و جدید بسازم. تا چند هفته قبل کسی برای ما شانس قهرمانی قائل نبود اما قبل از دربی نشان دادیم مدعی گرفتن جام هستیم. این تیم باید برای آینده حفظ شود و باشگاه باید قرارداد بازیکنانی که به پایان می رسد را تمدید کند. از همان اول گفتم بقیه تیم‌ها صد درصد آماده‌اند و استقلال 80 درصد آمادگی دارد. گفتم که استقلالی خوب و قوی برای آینده می‌خواهیم و دقیقا این همان کاری است که من انجام می دهم.

استقلال سایپا لیگ برتر فوتبال وینفرد شفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر