کد خبر: 745544 A

واکنش دو بازیکن خارجی استقلال به حاشیه‌های اخیر؛

بعد از باخت استقلال در دربی حواشی مختلفی برای بازیکنان این تیم خصوصا دو بازیکن خارجی آبی‌ها یعنی ایسما و پاتوسی به وجود آمد.

 به گزارش ایلنا، پس از صحبت های مطرح شده در خصوص اتفاقات دربی، ایسما و پاتوسی ۲ بازیکن استقلال در گفت و گوی تصویری با سایت باشگاه استقلال، در همین خصوص توضیحاتی دادند که در ادامه می‌خوانید:

متن صحبت‌های ایسما: 

هر اتفاقی که در رختکن افتاد، فقط مسایل فوتبالی بود که میتواند برای هرکسی اتفاق بیفتد. هیچ صحبتی هم در مورد رنگ و مسایل نژادی و شبیه اینها مطرح نشد. هیچکس در این باشگاه صحبتی در مورد مسایل نژاد پرستی مطرح نکرده، همه ما را دوست دارند و ما همه را دوست داریم. هیچ وقت چیزی هم شبیه آن (نژاد پرستی) ندیدم. اتفاقی هم که افتاد، فوتبالی بود و حالا ما باید با هم باشیم زیرا افراد بسیاری هستند که میخواهند ما را جدا کنند. پس ما باید با هم باشیم و ادامه بدهیم.

متن صحبت‌های پاتوسی:

فکر می‌کنم این فقط یک سو تفاهم بود و می‌دانیم شکست در دربی ناراحت کننده است. ما یک تیم هستیم و کار تیمی انجام میدهیم. ما رابطه خوبی با بازیکنام ایرانی داریم و هیچ چیز در مورد مسایل نژاد پرستی نبود و فقط یک سو تفاهم فوتبالی بود که پیش آمد و الان همه چیز خوب است و حل شده است.

 

استقلال آیاندا پاتوسی ایسما گونزالس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر