کد خبر: 745390 A

مدیربرنامه‌های پاتوسی بازیکن خارجی استقلال در صحبت‌هایی از فرشید اسماعیلی، مهدی رحمتی و شفر انتقاد کرده‌بود. این مصاحبه واکنش علی خطیر معاون فرهنگی باشگاه استقلال را در پی داشته‌است.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، با توجه به مسایل مطرح شده پس از دیدار دربی و همین طور مصاحبه انجام شده از طرف مدیر برنامه های آیاندا پاتوسی، علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال به سایت رسمی باشگاه گفت: در خصوص مصاحبه مدیربرنامه آیاندا پاتوسی در ارتباط با اتفاقات بازی دربی لازم است تا به استحضار برسانم که اظهارات ایشان غیر مرتبط و غیرمسئولانه بوده و صحبت هایی که مطرح کرده، دور از واقعیت و خارج از حیطه اختیارات یک مدیر برنامه طبق مقررات موجود میباشد. مطابق مقررات فعالیت مدیران برنامه فیفا و فدراسیون فوتبال ایران، حیطه اختیارات مدیر برنامه “Intermediary “ در حد نمایندگی و ارایه خدمات به بازیکن جهت انعقاد قراردادها باشگاه مربوطه می باشد و نه بیشتر.

بنابراین تمامی صحبتهای ایشان مبنی بر خروج بازیکن از کشور به واسطه توهین نژادپرستانه کذب محض و خارج از چارچوب اختیارات ایشان میباشد و در جهت ضربه زدن به منافع باشگاه استقلال تلقی خواهد شد.

وی افزود: بنده ضمن نکوهش و محکوم کردن تمامی اتفاقات روی داده در بین دونیمه و پایان بازی دربی در رختکن و هتل، لازم است به استحضار تمامی هواداران عزیز باشگاه استقلال برسانم که پس از اظهارات ایشان باشگاه استقلال با توجه به حساسیت موضوع مطرح شده، به بررسی کامل موضوع پرداخته و اعلام می دارد که هیچگونه توهین و یا عمل نژادپرستانه از طرف بازیکنان اتفاق نیفتاده است. 

همانطور که قبلا عرض کردم وظایف مدیربرنامه مشخص است و مسائل فنی تیم ارتباطی به ایشان ندارد.

معاون ورزشی باشگاه استقلال اظهار داشت: ایشان حق ندارد درباره مسائل تیم با رسانه ها صحبت کند و اگر مشکلی پیش آمده بود و یا به بواسطه بازیکن مطلبی را مطلع شده است باید با باشگاه مطرح نماید.

بنابراین ضمن احترام به ایشان خواهشمندم تا تنها در حیطه وظائف قانونی خود صحبت و فعالیت نماید و از هرگونه مصاحبه غیرمرتبط در حوزه فعالیت بازیکن و روابط بازیکن با باشکاه جدا خودداری نماید . مطمئنا در صورت تکرار ماجرا باشکاه استقلال این حق را برای خود قائل خواهد شد تا از طریق مجاری قانونی و مطابق قوانین و مقررات داخلی و بین المللی فیفا اقدام نماید.

ما و همه ارکان باشگاه بنا به دستور و تاکید مدیرعامل محترم از هرگونه حاشیه دوری کنیم و فقط در راستای موفقیت تیم تلاش کنیم.

 

 

 

 

استقلال آیاندا پاتوسی ایسما گونزالس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر