کد خبر: 745381 A

قاب ویژه از دربی؛

یکی از حواشی به وجود آمده که بازتاب زیادی در پیج‌های هواداری داشت صحنه هول دادن ذکی‌پور توسط برانکو بود.

به گزارش ایلنا، دربی هشتاد و نهم پایتخت حواشی زیادی داشت و تصاویر زیادی از درگیری‌های این بازی منتشر شد. یکی از تصاویری که حسابی در فضای مجازی خبرساز شد، هول دادن میلاد ذکی‌پور توسط برانکو بود که باعث جبهه‌گیری هواداران آبی علیه سرمربی سرخ‌ها شد.

خیلی‌ها با دیدن این صحنه تصور کردند سرمربی پرسپولیس قصد اعتراض به داوری را دارد و با این حرکت خود به نوعی به تیم حریف بی‌احترامی کرده‌است اما اگر فیلم بازی را چند فریم به عقب برگردانیم مشخص می‌شود صحبت‌های برانکو بعد از بازی درست بوده‌است.

سرمربی قرمزها در کنفرانس خبری بعد از این بازی در مورد هل دادن ذکی‌پور عنوان داشت: " من می‌خواستم بازیکنان خودم را کنار بکشم که روی نظر داور دخالت نکنند و حواسشان به بازی و فوتبال باشد. "

برانکو ایوانکوویچ بعد از به پایان در آمدن سوت پایان نیمه اول با عجله خودش را به وسط زمین می‌رساند تا درگیری‌های ایجاد شده بین بازیکنان دو تیم و داور مسابقه را به پایان برساند. سرمربی پرسپولیس ابتدا علی علیپور را هول می‌دهد و به سمت رختکن هدایت می‌کند. سپس ذکی‌پور را از داور جدا کرده و هول می‌دهد تا اطراف اشکان خورشیدی را خلوت کند.

برانکو بدون اینکه صحبت یا اعتراضی به داور داشته باشه راهی رختکن می‌شود تا شاگردانش را آماده بازی در نیمه دوم کند. تصاویر زیر نشان می‌دهد سرمربی پرسپولیس نه‌تنها با بازیکن حریف درگیر نشده بلکه سعی در آرام کردن اوضاع داشته‌است.

2

1

استقلال پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ دربی تهران میلاد زکی‌پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر