کد خبر: 745078 A

اعضای باشگاه نساجی با صدور بیانیه ای سوتفاهمات پیش آمده برای مالکان را به ضرر خود و باشگاه دانستند.

به گزارش ایلنا، در نیم فصل دوم تیم نساجی مازندران به علت بروز برخی اختلافات بین دو مالک دچار حواشی فراوانی از جمله مشکلات مالی شد و همین امر صدای نارضایتی اعضای باشگاه را بلند کرد. حال بازیکنان و اعضای کادر فنی نساجی با صدور بیانیه‌ای خواستار حل اختلافات موجود بین دو مالک باشگاه شدند.


این بیانیه به شرح زیر است:


به نام خدا


همه ما به مسئولیت ها و تعهد خود واقف هستیم. علی‌رغم تمامی مشکلات روز افزون، احترام به احساسات صادقانه و پاک هواداران موُدب و متین را وظیفه خود دانسته و با تلاش، هم بستگی و اتحاد مثال زدنی، به امید خدای بزرگ موجبات سربلندی و وارد شدن به روزهای پر فروغ و با عظمت را برای نساجی کبیر فراهم خواهیم ساخت.


تنها انتظار ما این است که ما را در این مسیر سخت و پر حاشیه تنها نگذارید. انتظارمان این است که در کنار اتحاد ما و  هواداران، مالکان محترم تیم (آقایان صنیعی فر و حدادیان) به جمع این مجموعه متحد اضافه شوند و به مانند گذشته به دور از سوء تفاهمات قبلی برای مراقبت و پر انگیزه شدن تیم آستین بالازده و چتر حمایتی خود را کماکان و بهتر از گذشته بر سر تیم گسترده نمایند.


ما تمامی کسانی را که آگاهانه و یا ساده لوحانه باعث بروز مشکلات بیشتر و حواشی مخرب برای تیم می شوند را می شناسیم، اما به آنها هم می‌گوییم وارد این حلقه متحد شوید و همه با هم در راه موفقیت های آینده و خوشحال کردن مردم رنجدیده ای که تمام دلخوشی آنها تیم بزرگ نساجی است یکصدا و همدل شویم.


جامعه فوتبال کشور الگوی اتحاد و موفقیت را روز جمعه در استادیوم شهید وطنی قائمشهر در قالب تیم نساجی دوست داشتنی خواهند دید.

نساجی نساجی مازندران صنیعی فر حدادیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر