کد خبر: 744899 A

سرمربی استقلال خوزستان گفت: تیم تراکتورسازی هم یک تیم بسیار خوب و بزرگ است که هر مربی آرزو دارد سرمربی این تیم باشد. تراکتورسازی پتانسیل بالایی دارد و به لحاظ بدنی هم خیلی بهتر از ما بودند.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال استقلال خوزستان در یک بازی خانگی به راحتی در مقابل تیم پرمهره تراکتورسازی تبریز تن به شکست داد تا همچنان با ده امتیاز در قعر جدول رده بندی قرار گیرد . پس از پایان این بازی سیروس نعمتی نژاد با حضور در نشست مطبوعاتی  پس از شکست 3 بر صفر تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز در نشست خبری اظهار داشت: «مقابل یک تیم بزرگ با داشته‌های خیلی خوب بازی کردیم. اگر در دقایق ابتدایی بازی آن توپ ما به جای برخورد به تیر، وارد دروازه شده بود، شرایط فرق می‌کرد. تیم ما به لحاظ بدنی واقعاً مشکل دارد و در طول بازی نمی‌توانستیم به دلیل این مشکل کارهایی که می‌خواهیم را انجام دهیم.»

وی افزود: «سعی خواهیم کرد در آینده شرایط بهتری پیدا کرده و نتایج بهتری بگیریم. تیم تراکتورسازی هم یک تیم بسیار خوب و بزرگ است که هر مربی آرزو دارد سرمربی این تیم باشد. تراکتورسازی پتانسیل بالایی دارد و به لحاظ بدنی هم خیلی بهتر از ما بودند. از طرفی ما نفرات کمی داریم، پتانسیل ما همین است و این روحیه در ذهن بازیکنان نشسته که نمی‌توانند به پیروزی برسند. باید با آنها صحبت کنیم تا از این شرایط و افکار فاصله بگیرند. امروز نتوانستیم کار را پیش ببریم و روی اشتباهات فنی نفرات خودمان گل خوردیم که باید تلاش کنیم تا در آینده شرایط بهتری کسب کنیم.»

استقلال خوزستان تراکتور سازی سیروس نعمتی نژاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر