کد خبر: 744857 A

بازیکن تیم پرسپولیس گفت: این گل زحمات همه بچه‌ها بود. همه بازیکنان در تمام پست‌ها عالی بودند که ما توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم. گل را به مادرم تقدیم می‌کنم.

به گزارش ایلنا، هشتاد و نهمین مسابقه پرسپولیس و استقلال از هفته بیست و سوم لیگ برتر از ساعت 16 در ورزشگاه آزادی آغاز شد. این بازی در نهایت با تک گل احمد نورالهی با نتیجه 0-1 به نفع پرسپولیس به اتمام رسید.

احمد نوراللهی که با گل خود صدمین گلزن تاریخ دربی شد در پایان این دیدار اظهار داشت: خدا را شاکرم که سه امتیاز بازی را کسب کردیم. بچه‌ها امروز همدل بودند و خوشبختانه با کسب سه امتیاز در کورس قهرمانی ماندیم.

وی در ادامه صحبت‌های خود گفت: ما هنوز راهمان سخت است. بازی‌های سختی در جام باشگاه‌ها داریم امیدوارم که هم در جام حذفی و هم جام باشگاه‌ها بتوانیم موفق شویم تا دل هواداران را شاد کنیم.

بازیکن تیم پرسپولیس درباره گلزنی‌اش در این بازی عنوان داشت: این گل زحمات همه بچه‌ها بود. همه بازیکنان در تمام پست‌ها عالی بودند که ما توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم. گل را به مادرم تقدیم می‌کنم چون قبل از بازی مادرم گفته بود به دلم افتاده تو گل می‌زنی امروز گل زدم و امروز این گل را به مادرم تقدیم می‌کنم.

نوراللهی در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: این بازی بازی مهمی برای هر دو تیم بود. ما باید در کورس قهرمانی بمانیم. بازی‌های سختی مثل بازی با تراکتور را پیش رو داریم و تا می‌توانیم باید برای رسیدن به قهرمانی امتیاز جمع کنیم.

وی در پایان در مورد درگیری بازیکنان دو تیم اظهار داشت: من در آن لحظه به صحنه نزدیک نبودم نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داد اما بعد از بازی همه با هم دوست بودند و خوشبختانه همه هواداران هم امروز از بازی لذت بردند.

پرسپولیس احمد نورالهی دربی تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر