کد خبر: 744855 A

برای هت تریک در قهرمانی می‌جنگیم؛

شجاع خلیل زاده در دیدار امروز تیمش برابر استقلال حضور موثری در ترکیب پرسپولیس داشت که در نهایت منجر به بسته ماندن دروازه سرخ‌ها شد.

به گزارش ایلنا، شجاع خلیل زاده مدافع تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر جنجال‌های زیادی به پا کرد و حسابی خبرساز شد. خلیل زاده در درگیری‌های ایجاد شده در دقایق پایانی نیمه اول یکی از چهره‌های جنجالی بود که یک کارت زرد را هم از داور بازی دریافت کرد.

خلیل زاده در مورد درگیری شفر با کمال کامیابی نیا در پایان بازی که منجر به درگیری‌اش با پژمان منتظری شد، اظهار داشت: من به کمال گفتم به شفر چیزی نگوید، اما هواداران به من فحاشی کردند. منتظری بزرگتر من است. هیجان در دربی بالاست و این اتفاقات پیش می‌آید.

مدافع پرسپولیس در پاسخ به اینکه برانکو چه توصیه ای بین آنها بین دو نیمه برای حفظ نتیجه بازی داشته است، بیان کرد: او به ما گفت که آرام‌تر باشید و کارت نگیرید چون به همه بازیکنان در دیدارهای بعدی نیاز داریم. نتیجه بازی هم دست ما بود.

شجاع خلیل زاده در مورد اینکه این پیروزی در پایان باعث قهرمانی پرسپولیس می‌شود گفت:  برای قهرمانی می‌جنگیم و امیدوارم این روند را ادامه دهیم. امیدوارم صدر جدول را حفظ و در قهرمانی، هت‌تریک کنیم.

وی در مورد اینکه سید جلال حسینی از زمین تمرین گلایه داشت، گفت: او راست می‌گوید. ما زمین تمرین داریم اما درب و داغون است، ما در چمن مصنوعی تمرین کردیم و همین باعث شد بیشتر بازیکنان مچ پاهایشان درد بگیرد، استقلال هم شرایطش مانند ما است اما استقلال چند زمین تمرین دارد، ما در زمین خراب و پر آب تمرین کردیم، با این حال نمی‌گوییم چرا زمین تمرین نداریم، سعی می‌کنیم در بازی‌های بعدی هم نتیجه بگیریم.

پرسپولیس شجاع خلیل زاده دربی تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر