کد خبر: 744846 A

مدیر تیم پرسپولیس گفت: اگر داور در مواجهه با خطاهای شدید حریف کم از کارت زرد استفاده کرد و اگر در برخی صحنه ها برخورد می کرد، خشونت ها به صحنه های بعدی کشیده نمی شد.

به گزارش ایلنا، محسن خلیلی بعد از برد پرسپولیس در دربی پایتخت درباره شرایط این مسابقه عنوان کرد: بازی خوبی را شاهد بودیم. مسابقه پایاپای دنبال شد که هردو تیم در صحنه هایی خطرساز شدند. ما با برنامه کار کردیم و طبق آنالیز کادرفنی جلو رفتیم. در طول هفته روی نقاط ضعف و قوت استقلال کار کرده بودیم و تفکرمان این بود که روی ضدحملات به موقعیت برسیم. موفق هم بودیم و اگر خوش شانس بودیم گل های بعدی را نیز می زدیم.

وی درباره عملکرد داور مسابقه بیان کرد: داور در اکثر صحنه های این بازی حضور داشت. اعتراضی که ما داشتیم این بود که با بازیکنان استقلال با ملایمت رفتار می کرد. او در مواجهه با خطاهای شدید حریف کم از کارت زرد استفاده کرد و اگر در برخی صحنه ها برخورد می کرد، خشونت ها به صحنه های بعدی کشیده نمی شد.

سرپرست پرسپولیس همچنین گفت: خوشحالیم که داور ایرانی دربی را سوت زد. به هر حال برخی تنش ها از بیرون زمین به داخل منتقل شد. داوری نسبتا عادلانه بود و من از خورشیدی تشکر می کنم. او از داوران خوب ایرانی است و. فکر می کنم اگر حواشی بیرون زمین و نیمکت استقلال نبود، از تنش های بازی نیز کمتر می شد.

خلیلی در پایان گفت: استقلال تلاش شان این بود که از روی نیمکت حواشی را به داخل زمین وارد کنند. هرج و مرج زیادی کنار زمین وجود داشت و بارها دیده شد که نفرات روی نیمکت استقلال تا لب خط می آمدند. ما سعی کردیم آرامش خود را حفظ کنیم و به حواشی دامن نزنیم.

پرسپولیس محسن خلیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر