کد خبر: 744736 A

رییس فدراسیون فوتبال گفت: تعاملات فوتبالی در عرصه های بین المللی در سال جدید با قوت بیشتر در همه ابعاد ادامه خواهد یافت.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج درباره سفر پیر لوییجی کولینا،رییس کمیته داوران فیفا به ایران عنوان کرد: بر اساس برنامه ریزی قبلی و دعوتی که از آقای کولینا در حاشیه برپایی کمیته مسابقات فیفا صورت گرفته بود، وی امروز برای تماشای دربی پایتتخت به کشورمان سفر کرد. در بدو ورود، با ایشان جلسه بسیار خوبی داشتیم و این نشست ها در ساعات آتی ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: در زمان حضور رییس کمیته داوران فیفا در ایران، علاوه بر اینکه وی دربی را از نزدیک به تماشا خواهد نشست، دو موضوع به صورت ویژه مورد پیگیری قرار می گیرد. بحث اول، موضوع استفاده از کمک داور ویدیویی است که در این باره در مقر فیفا با ایشان مفصل صحبت کردیم و مباحث در طول این سفر ادامه خواهد یافت. 

تاج افزود: موضوع دیگر هم بحث کلیات داوری کشورمان در حوزه های بین الملی بود.به طور حتم،در این بخش می بایست برنامه ریزی داشته باشیم تا در بخش های بین المللی بتوانیم گام های بلندتری برای فوتبال ایران برداریم.به طور حتم،فدراسیون فوتبال از ظرفیت حضور آقای کولینا در ایران نهایت بهره را خواهد برد و این تعاملات فوتبالی در عرصه های بین المللی در سال جدید با قوت بیشتر در همه ابعاد ادامه خواهد یافت.

فدراسیون فوتبال مهدی تاج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر