کد خبر: 744412 A

رییس فدراسیون فوتبال از گزارشات ارائه شده خود در دیدار نوروزی خود با وزیر ورزش و جوانان خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی تاج در خصوص دیدار خود با وزیر ورزش اظهار داشت: در آغاز سال نو دیدار بسیار خوبی با وزیر ورزش و جوانان داشتم و گزارشی درباره بازی‌های لیگ، برنامه‌های توسعه‌ای فوتبال، وضعیت دو تیم استقلال و‌ پرسپولیس، سفر تیم‌ حقوقی فیفا به ایران به او ارائه کردم.

تاج همچنین موضوع تیم امید را از اهم برنامه های این فدراسیون اعلام و بیان کرد در جلسه با آقای وزیر موضوع این‌تیم نیز به بررسی گذاشته شد و تاکید آقای سلطانی فر حمایت کامل از تیم امید ایران برای صعود به المپیک است.

رییس فدراسیون فوتبال افزود: تیم امید در شرایط خوبی قرار دارد اما،تیم عراق هم به عنوان تیم چهارم المپیک وتیم نخست آسیا ،حریف بسیارقدرتمندی برای ایران است و باید این موضوع در نظر گرفته شود.

وی گفت : بااین وجود برای ارتقا جایگاه ایران برنامه ریزی لازم و هماهنگی بیشتری صورت بگیرد.خوشبختانه تا دی‌ماه وقت داریم و می توانیم مشکلات را رفع کنیم.

 مهدی تاج تاکید کرد باید سزاوارانه تیم امید را بالا بیاوریم وباید از این مرحله بالا برویم و رفتن به المپیک یک خواست مهم در تیم و فدراسیون و انتظار مردم است و راهی بجز این نداریم.

استقلال پرسپولیس فدراسیون فوتبال مهدی تاج وزارت ورزش سلطانی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر