کد خبر: 743864 A

سرمربی تیم امید ایران در مورد تساوی با عراق صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، زلاتکو کرانچار در نشست خبری بعد از دیدار مقابل عراق گفت: مسابقه به سمتی پیش رفت که ما برنامه داشتیم. بخت یارمان نبود تا فرصتهایمان گل شود باید تا پایان امشب برای مشخص شدن تیم صعود کننده صبر کنیم اما تیمی که استحقاق برد را داشت ما بودیم.

وی در مورد اینکه آیا فقط قرار است تیم امید در مسابقات حاضر شود یا اینکه برای رسیدن به موفقیت برنامه‌ای دارد، عنوان کرد: نظر من با شما متفاوت است، ما امروز بازی با برنامه‌ای انجام دادیم و تا دقیقه ۷۰ دروازه‌بان ما دیده نشد و تماماً بازی در اختیار تیم ما بود، اتفاقاً ما سازماندهی خیلی خوبی داشتیم و با برنامه بودیم.

سرمربی تیم ملی امید در پاسخ به سوال همان خبرنگار که اعلام کرد چرا تیم ایران شلخته بازی می‌کرد، تصریح کرد: نظر من با شما متفاوت است، اگر ما شلخته بازی می‌کردیم چطور این همه شانس گل ایجاد کردیم؟ اتفاقاً خیلی صبورانه بازی می‌کردیم و چند موقعیت بسیار خوب داشتیم. یک موقعیت ۱۰۰ درصد مهدی قائدی با اندک اختلاف راهی اوت شد، ضربه سر وحید نامداری در دقایق پایانی اگر گل می‌شد دیگر این حرف‌ها مطرح نبود. من شکایتی از بازیکنانم ندارم و تا آخرین لحظه به حریف فشار آوردیم و ابتکار عمل را در اختیار داشتیم، اگر هم در لحظات آخر بازیکنان رو به بازی مستقیم آوردند این خواسته ما نبود. ما می‌خواستیم از کناره‌ها کار کنیم و پاشنه آشیل عراق همان جا بود. همچنین داور یک پنالتی باید اعلام می‌کرد که این اتفاق نیفتاد.

 

زلاتکو کرانچار تیم امید تیم امید عراق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر