کد خبر: 742542 A

رقابت‌های کشتی فرنگی زیر 23 سال آسیا – مغولستان

قرعه کشی5 وزن رقابت های کشتی آزاد زیر 23 سال آسیا بعد از ظهر امروز به وقت مغولستان برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات 5 وزن رقابت های کشتی فرنگی زیر 23 سال آسیا فردا (جمعه) در شهر اولان باتور مغولستان برگزار می شود.

نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان که همگی در گروه های 5 نفره و به صورت دوره ای به میدان می روند، به شرح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم پویا دادمرز به مصاف بایورجان سادووکاسوف از قزاقستان، داواباندی مونخ اردن از مغولستان، راوین از هند و سرداربک کونوشبایف از قرقیزستان می رود.

در وزن 61 کیلوگرم که 7 نفر حضور دارند مسابقات در دو گروه به صورت دوره ای برگزار می شود که محمد نامجمو مطلق در گروه 2 به مصاف مکان اورازوف از ترکمنستان و اصیل آلتاکین از قرقیزستان می رود. نفرات اول و دوم هر گروه برای حضور در دیدار فینال به صورت ضربدری با یکدیگر مسابقه خواهند داد.

در وزن 63 کیلوگرم میثم دلخانی با المار تالانتبک اولو از قرقیزستان، یرنار فیداخمتوف از قزاقستان، ویجای از هند و تلمان باتومار از مغولستان کشتی می گیرد.

در وزن 87 کیلوگرم محمد هادی ساروی با کومار سونیل از هند، میربک کوردبای از قزاقستان، بیلگون بایارسایخان از مغولستان و کالیدین آسیکیف از قرقیزستان مبارزه می کند.

در وزن 92 کیلوگرم که 5 کشتی گیر حضور دارند ارشک محبی به صورت دوره ای به مصاف آدلت کالتایف از قزاقستان، ویکی از هند، تسوتگرل مونخباتار از مغولستان و آزات گاجیف از ترکمنستان می رود.

فدراسیون کشتی رقابت های کشتی فرنگی زیر 23 سال آسیا – مغولستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر