کد خبر: 742077 A

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران درباره کنارگذاشتن عادل فردوسی پور از برنامه 90 اظهار داشت: برنامه نود با همه کاستی‌هایی که داشته با عادل فردوسی پور عجین شده و به نظرم نمی‌تواند بدون عادل معنی داشته باشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال تهران در واکنش به لغو پخش شب گذشته برنامه نود اظهار داشت: خیلی تلخ بود، دوست داشتم و امیدوارم که چنین تصمیمی واقعیت نداشته باشد. امیدوارم مسئولان صدا و سیما تصمیمی منطقی‌تر اتخاذ کنند و برنامه نود با همه کاستی‌هایی که داشته با عادل فردوسی پور عجین شده و به نظرم نمی‌تواند بدون عادل معنی داشته باشد.

او ادامه داد: همان طوری که یاد کنیم زنده یاد بهرام شفیع را، ورزش و مردم با نام ایشان عجین شده و من اصلا نمی‌توانم در حال حاضر این برنامه را تماشا کنم چون ایشان دیگر در این برنامه نیستند. 

فتحی در این باره که به خاطر مجوز آیاندا پاتوسی در برنامه نود با چالش رو به رو شده بود، گفت:‌ اشکال ندارد، آقای فردوسی پور را آدم مغرضی نمی‌دانم، او آدم جانب داری نیست. مشاوره‌هایی داشته و دارد و همچنین عقاید خودش را دارد اما آدم مغرضی نیست. من با ایشان تماس نداشتم اما حتما تماس می‌گیرم چون یکی از بهترین برنامه‌ها را داشته و دارد. فکر نمی‌کنم بتوانم برنامه‌ای که فردوسی پور آن را آغاز کرده را بدون او تماشا کنم.

استقلال تهران امیرحسین فتحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر