کد خبر: 741594 A

حسین کلانی پیشکسوت پرسپولیس:

حسین کلانی معتقد است انتخاب‌های خوبی در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس صورت گرفته است. او گفت: بسیاری از اعضای هیات مدیره از تجارب خوبی برخوردارند و این تجربه آمیخته با علاقمندی به پرسپولیس است و می‌توانند برای این باشگاه مثمر ثمر باشند.

به گزارش ایلنا، ملی پوش دهه پنجاه فوتبال ایران در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، اهمیت فعالیت جدی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: آنچه در وهله اول از انتخاب اعضای هیات مدیره می‌توان برداشت کرد، انتخاب‌های خوبی است که صورت گرفته از جمله آقایان کاشانی و نبی که با شناختم از آن‌ها می‌توانم به تاثیرگذاری در سرنوشت باشگاه امیدوارم باشم. 

حسین کلانی ادامه داد: آقای کاشانی خود از کسانی هستند که پرسپولیس را بوجود آوردند و عشق به پرسپولیس در او همیشه وجود داشته و آقای نبی هم تجریه خوبی در فوتبال ایران داشته و از علاقمندان پرسپولیس هم هست که این مهم به تاثیرگذاری آن‌ها کمک می‌کند. 

مهاجم نامدار تاریخ فوتبال ایران گفت: بقیه اعضا هم در عرصه ورزش حضور موفقی داشتند و به نظر مَی رسد، وزارت ورزش و جوانان توانسته منشأ اثر مثبت در فعالیت‌های این باشگاه باشد و با انتخاب هیات مدیره خوب زمینه موفقیت را فراهم کرده است چراکه هیات مدیره نقش ارزنده‌ای در فعالیت‌های إجرائی دارد. 

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال به مجامع دو باشگاه پرسپولیس و استقلال هم اشاره کرد و توضیح داد: وزیر ورزش و جوانان با تشکیل مجامع دو باشگاه آن هم بصورت قانونی، گام بزرگی را در ساختار تشکیلات این دو باشگاه برداشت. 

کلانی خصوصی‌سازی پرسپولیس و استقلال با محوریت وزارت ورزش و جوانان را مهم عنوان کرد و اظهار داشت: عزم خوبی برای خصوصی‌سازی وجود دارد که امیدوارم محقق شود اما باید توجه داشت بخش خصوصی که ورود می‌کند در پی آن است که بتواند با بهره گیری از قوانینی چون کپی رأیت و حق پخش تلویزیونی زمینه درآمدی را هم فراهم آورد به همین دلیل امیدوارم خصوصی‌سازی با إصلاح یا تصویب برخی قوانین حمایتی برای باشگاه‌ها هم همراه شود.

پرسپولیس حسین کلانی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر