کد خبر: 737356 A

کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان در گفتگو با ایلنا؛

قهرمانی در آسیا سال 97 را به سالی پربار و شیرین برای دختران فوتسال ایران تبدیل کرد نسیم غلامی کاپیتان تیم ملی این قهرمانی را اتفاقی بزرگ می‌داند که موجب تغییر نگاه‌ها به فوتسال بانوان در کشور شد.

کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان ایران در گفتگویی نوروزی با ایلنا ابتدا به این سنت باستانی اشاره کرده و گفت: صله ارحام مهمترین دستاورد عید نوروز است که من هم مانند بقیه افراد به دید و بازدید بزرگان و اقوام که جذابیت خاصی هم برایم دارد اقدام می‌کنم.

نسیم غلامی  با بیان اینکه خیلی از سال‌های ورزشی‌ام عید را در کنار خانواده نبوده‌ام، گفت: سال گذشته که اردیبهشت ماه بازی‌های آسیایی بود و ما کل عید حتی روز 13 بدر را هم در اردو بودیم البته همه این تلاش‌ها و دوری از خانواده می‌ارزید و ما قهرمان آسیا شدیم.

57678785

وی افزود: ما برای دومین بار توانستیم قهرمان آسیا شویم و این اتفاق بسیار بزرگی بود، مهمتر از همه این اتفاق باعث شد بین مردم شناخته شدیم و فوتسال دختران محبوبیت خاصی پیدا کرد و همه فوتسال بانوان را با یک دید دیگر نگاه می‌کنند.

وی سال 98 را سال بسیار پر برنامه‌ای دانست که هم اردوهای ملی و هم بازیهای لیگ فوتسال بانوان را در پیش رو دارد.

غلامی با اشاره به اینکه طرفدار پرسپولیس است گفت: قطعا دوست دارم تیم محبوبم برنده داربی باشه ولی هر تیمی که بیشتر تلاش کند برنده خواهد شد،  در فوتبال دنیا هم طرفدار بازی لیونل  مسی هستم و به خودم هم مسی آسیا می‌گویند.

57678962

وی با بیان اینکه آرزوی قلبیش را قرار گرفتن فوتسال بانوان ایران در میان 3 تیم برتر جهان دانست و گفت: در زمینه باشگاهی برای سال 98 هنوز مشخص نیست کجا باشم، اهداف بزرگی را در این سال دنبال می‌کنم و از کشورهای عربی هم پیشنهاداتی دارم اما فعلا همه افکارم متوجه تیم ملی است و امیدوارم به اهدافی که در سال جدید در سر داریم برسیم.

 

عید نوروز فوتسال بانوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر