کد خبر: 737353 A

مریم طوسی در گفتگو با ایلنا؛

اینقدر سریع دویده است که توانسته در این چند سال اخیر خود را به عنوان یکی از موفق‌ترین دختران ورزشکاران ایران معرفی کند.

به گزارش ایلنا مریم طوسی یکی از شناخته‌شده‌ترین ورزشکاران این روزهای ورزش بانوان در گفتگو با خبرنگار ما از آرزوهایش برای سال 98 می‌گوید و امیدوار است سال 98 سال طلایی ورزش دختران ایران باشد.

قهرمان دو و میدانی آسیا در ابتدا به سنتهای عید نوروز اشاره کرده و گفت: من هم مثل همه ایرانی‌ها همیشه نوروز را جسن می‌گیریم، بسیاری اوقات به دلیل ورزش حرفه‌ای محبور هستیم این ایام را دور از خانواده باشیم ولی در هر کجا که نوروز را جشن بگیرم هفت سین چیده و سر سفره هفت‌سین همه آرزوها و اهدافم را در نظر گرفته و دعا می‌کنم به همه‌شان برسم. این انرژی را بسیار دوست دارم و اینکه حس می‌کنم همه الان در حال آرزوهای خوب هستند به من انرژی زیادی می‌دهد.

7ad973e2-a583-4848-9026-5a1d16e7e556

مریم طوسی با بیان اینکه امیدوارم سال جدید برای ورزش بانوان پر از مدال‌های رنگی باشد اظهار داشت: دختران ورزشکار برای رسیدن به مدال خیلی تلاش می‌کنند و تا الان که موفق بوده‌ایم، امیدواریم سال 98 برای همه دختران ورزشکار پر از مدال طلا باشد.

وی با اشاره به مسابقات قهرمانی دو و میدانی آسیا هم گفت: امسال در اردیبهشت ماه مسابقات قهرمانی آسیا راداریم به همین دلیل چهارم و پنجم فروردین اولین مسابقات‌مان را داریم امیدوارم شروع خوبی داشته و نتیجه تمام زحمات‌مان را بگیریم، از همه می‌خواهم سر سفره هفت‌سین ما را دعا کنند و از خدا بخواهند که به نتیجه و هدفمان که بالا بردن پرچم ایران و شاد کردن دل مردم است برسیم.

 

91278e26-b2e5-40b2-a238-e458f84c94f8

 

 

عید نوروز دو و میدانی بانوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر