کد خبر: 736739 A

خسرو حیدری که در دقیقه 80 دیدار مقابل الدوحیل به میدان رفت، بیش از هزاردقیقه بود برای آبی‌پوشان به میدان نرفته بود.

به گزارش ایلنا،خسرو حیدری که در دقیقه 80 دیدار مقابل الدوحیل به میدان رفت، بیش از هزاردقیقه بود برای آبی‌پوشان به میدان نرفته بود. حیدری آخرین بار در هفته هفتم و مقابل نساجی در ترکیب ثابت آبی‌پوشان قرار گرفت و در دقیقه ۶۹ بازی جای خود را به الحاجی گرو داد و آن آخرین حضور او در استقلال بود.

خسرو 13 بازی بود که روی نیمکت بود. از آخرین بازی حیدری در استقلال ۱۱8۱ دقیقه می‌گذشت و آبی‌ها در این میزان دقیقه متوالی از او استفاده نکرده‌ بودند تا این بیشترین زمان دوری حیدری از میدان باشد. شفر در این مدت در پست دفاع راست از وریا غفوری و فرشاد محمدی مهر استفاده کرده بود.

سرمربی استقلال حتی ترجیح داده بود در غیاب غفوری و محمدی مهر از پژمان منتظری در این پست استفاده کند. جمع دقایق حضور حیدری در ۷ هفته ابتدایی لیگ به ۲۴۲ دقیقه می‌رسید تا متوسط استفاده از این بازیکن در لیگ هجدهم فقط 7/12 دقیقه به ازای هر بازی باشد.

حیدری کلا ۴ بار در هفته‌های اول، سوم، پنجم و هفتم مقابل پیکان، تراکتورسازی، فولاد و نساجی در بازی حضور داشت. او ۳ بار مقابل پیکان، فولاد و نساجی در ترکیب ثابت قرار گرفت و تنها یک بار مقابل پیکان به صورت کامل و ۹۰ دقیقه بازی کرد. عجیب بود که در این شرایط، شفر او را در دیدار سخت لیگ قهرمانان آسیا مقابل الدوحیل در شرایطی که با دو گل عقب بود، به میدان فرستاد.

استقلال خسرو حیدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر