کد خبر: 736109 A

کاری که می‌توانست به بهبود مرتضی کمک کند

مرتضی آقاخان که با موجی از حمایت و خوشحالی هواداران با استقلال قرارداد بست تا شفر بتواند روی فاز هجومی تیمش به این بازیکن اتکا کند به یکباره خبر مصدومیتش در تمرینات پیش فصل لیگ هجدهم همه را شوکه کرد

به گزارش ایلنا،بعد از پیوستن به استقلال و بوسیدن پیراهن این تیم قطعا فکرش را نمی‌کرد که لقب بدشانس‌ترین بازیکن لیگ را به خودش اختصاص دهد. مرتضی آقاخان که با موجی از حمایت و خوشحالی هواداران با استقلال قرارداد بست تا شفر بتواند روی فاز هجومی تیمش به این بازیکن اتکا کند به یکباره خبر مصدومیتش در تمرینات پیش فصل لیگ هجدهم همه را شوکه کرد. مصدومیتی که پای او را به زیر تیغ جراحی کشاند تا نیم‌فصل اول را به امید یک شروع  قدرتمند در نیم‌فصل دوم به پایان برساند. با شروع نیمه دوم لیگ هجدهم آقاخان با قدرت کار را استارت زد تا بتواند در هیاهوی رقابت با بازیکنان زیادی که استقلال جذب کرد، خیال کادرفنی را به عنوان یک بازیکن تاثیرگذار راحت کند. تمدید یکسال دیگر قرارداد آقاخان حکایت از عملکرد خوب این بازیکن در تمرینات داشت که خیلی از این هواداران در فضای مجازی ابراز خرسندی کردند.

در این هیاهو شاید کمتر کسی فکر می‌کرد آغاز اردوی استقلال در ترکیه که به جای رفتن آبی‌ها به قطر بود به یکباره خبر برسد که مرتضی آقاخان با مصدومیتی شدید مواجه شد و در میانه راه تمرینات تیم شفر به تهران برگشت تا با گرفتن MRI میزان مصدومیتش مشخص شود. با این حال پیش از گرفتن MRI هم شنیده شد این بازیکن نیم فصل دوم را از دست داده است و سرانجام انجام آزمایش ها روی مچ پای آقاخان این موضوع را تایید کرد. مرتضی خیلی زود جراحی کرد تا این بازیکن که با شرایط بد روحی به تهران برگشته بود و حتی بازیکنان و اطرافیان استقلال از گریه‌های مدام او بابت این اتفاق حرف می زدند که از این همه بدشانسی سخت شاکی بود.

حالا آقاخان توسط دکتر رازی جراحی شده است و روند درمانی‌اش را احتمالا برای آغاز فیزیوتراپی ظرف چند روز آینده شروع می‌کند. بعد از مصدومیت آقاخان طبق اتفاقی که در کل فوتبال دنیا عرف است، انتظار این بود که بازیکنان اولین بازی را برای روحیه دادن به وی با یادی از او شروع کنند تا بداند باشگاه و هواداران به یاد او هستند. بدون شک در روند درمانی، بالا بودن روحیه کمک شایانی به بهبود مصدومیت خواهد کرد و با اینکه چند بازیکن استقلال از جمله داریوش شجاعیان، محسن کریمی و چند بازیکن دیگر برای او در اینستاگرام پیغام گذاشتند اما این حرکت می‌توانست در کنار هواداران به بالا رفتن روحیه آقاخان کمک کند.

استقلال مرتضی آقاخان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر