کد خبر: 735955 A

سرپرست پرسپولیس در مورد شرایط بازی با پاختاکور صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، محسن خلیلی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: حضور هواداران برای ما همیشه اهمیت بسیار زیادی دارد. ما می خواهیم این حضور را همیشه و به شکل حداکثری آن داشته باشیم. متاسفانه در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان با توجه به گروه بندی، امکان یک بازی خانگی خود را به دلیل همگروهی با تیم های عربستانی از دست داده ایم و می خواهیم در دیگر بازی های خانگی خودمان از حضور آنها لذت ببریم و انرژی بگیریم. بازی هایی که می تواند سرنوشت تیم هم در آن رقم زده شود.

وی ادامه داد: بر همین اساس در عین حالی که منتظریم شاهد پر شدن ورزشگاه طبق ظرفیت باشیم، انتظار داریم قوانین انضباطی و امنیتی مورد اشاره کنفدراسیون فوتبال آسیا کاملا رعایت شود تا محرومیت تعلیقی به اجرا در نیاید که می‌تواند اثر جبران ناپذیری باقی بگذارد. این موارد هم از سوی باشگاه اطلاع رسانی شده است. همچنین امکان خرید الکترونیک بهترین فرصت است که هواداران با تهیه بلیت با اطمینان در ورزشگاه حاضر شوند. از هواداران تقاضا داریم همچنان که در طول بازی و تمام لحظات آن با تشویق های خود به تیم، انرژی و انگیزه می‌دهند الزامات اعلام شده را هم اجرا کنند. اعضای تیم هم مثل همیشه مصمم هستند برای افتخار پرسپولیس و خوشحالی هواداران ، هر آن چه در توان دارند را در میدان ارایه کنند.

مدیر فوتبال پرسپولیس همچنین درباره موضوع زمین تمرین خاطر نشان کرد: متاسفانه در تهران با محدودیت گزینه های مناسب روبرو هستیم. به خیلی ورزشگاه ها و زمین ها سر زدم ولی مجموعه هایی که در کنار یک زمین خوب، امکانات جانبی مورد نیاز ما را هم داشته باشد بسیار محدود است. بعضی زمین ها هم که چمن مصنوعی شده اند. در نهایت با همفکری که با سرمربی داشتیم و با توجه به این که دو بازی بعدی ما در چمن های مصنوعی خواهد بود و یک بازی و چند جلسه تمرین هم در قطر داریم تصمیم گرفتیم برای این مدت تمرینات را در درفشی فر دنبال کنیم.

خلیلی اضافه کرد: صحبتی هم با پیمانکار زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی داشتیم که در این مهلت 20 روزه که خواهند داشت شرایط زمین را به وضعیت مطلوبی برسانند.

پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا محسن خلیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر