کد خبر: 735628 A

پریسا جوادی تکواندوکار وزن 62- کیلوگرم گفت: در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی و در حضور تکواندوکاران قدرتمند موفق شدم عنوان نایب قهرمانی را کسب نمایم اما می‌توانستم مدال خوشرنگ‌تری بدست آورم.

به گزارش ایلنا، پریسا جوادی تکواندوکار وزن 62- کیلوگرم کشورمان موفق شد در سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی 2019 بر سکوی نایب قهرمانی بایستد. وی در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو اظهار داشت: سطح فنی این رقابت‌ها با حضور کشورهای مدعی همچون چین، کره‌جنوبی، ازبکستان و ...بسیار بالا بود و مبارزات سنگینی را پشت سر گذاشتم.

وی در ادامه افزود: دو حریف نخست من از ایران بود که پیش از این نیز با آنها مبارزه داشتم؛ در ادامه به مصاف نماینده قدرتمند ازبکستان رفتم و فینال نیز با هوگوپوش چین که برنز جهان، بازی‌های آسیایی و طلا قهرمانی آسیا را در کارنامه داشت دیدار کردم و متاسفانه نتیجه را واگذار کردم.

جوادی تصریح کرد: پیکار با این هوگوپوش تا لحظات پایانی به صورت تنگاتنگ پیش می‌رفت تنها یک لحظه مبارزات از دستم خارج شد و نتیجه را واگذار کردم؛ می‌توانستم مدال خوشرنگ‌تری کسب نمایم.

نماینده وزن 62- کیلوگرم در پایان گفت: در مسابقات جام فجر در همین وزن مبارزه می‌کنم و تمام تلاشم را به کار خواهم گرفت تا در این رقابت‌ها مدال طلا کسب نمایم.

تکواندو پریسا جوادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر