کد خبر: 735571 A

بازیکن ذوب آهن گفت: تیم قدرتمندی است و بازیکنان عراقی نشان داده‌اند از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

به گزارش ایلنا، محمدرضا عباسی، هافبک ذوب آهن تیمش را مدعی صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان می‌داند و امیدوار است با حمایت هواداران این تیم نتایجی در شان ذوبی‌ها به نام خود کنند.

وی درباره صعود دراماتیک تیمش مقابل الغرافه و کامبک هیجان انگیزی که ثبت کردند گفت: در نیمه اول برای این تیم غافلگیر شده بودیم اما مطمئن بودیم که قادر به عبور از سد آنها هستیم. کمی طول کشید تا با شرایط بازی وفق پیدا کنیم و در نهایت با کارهای تاکتیکی که تمرین کرده بودیم نتیجه را تغییر دادیم. ما نمی‌خواستیم سهمیه ایران و باشگاه خودمان را در آسیا از دست بدهیم و واقعا تلاش زیادی داشتیم. اکنون خوشحالیم که در مرحله گروهی حاضر هستیم و به دنبال دستیابی به نتایج بهتر خواهیم بود.

عباسی با تمجید از نقش علیرضا منصوریان در این تیم گفت: واقعا کار آسانی نبود و باید به نقش ویژه آقای منصوریان نیز در این میان توجه کرد. کارهای تاکتیکی و روانی زیادی پیش از بازی داشتیم و در رختکن کاملا یک جو امیدوارکننده برای تغییر وجود داشت و این خودباوری در نهایت باعث شد تا به نتیجه لازم برسیم. 

هافبک ذوبی‌ها درباره تیم‌های همگروه ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا گفت: هیچ تیم آسانی وجود ندارد. تمام تیم‌ها مدعیان کشور خود یا قهرمانان آن کشور هستند و با صرف هزینه زیادی به دنبال دستیابی به بزرگترین افتخار باشگاهی در قاره آسیا هستند. گروه آسانی روبروی ما قرار ندارد و هیچ تیمی را دست کم نخواهیم گرفت. ما چهار بازی خارج از خانه خواهیم داشت و این شرایط را علیه تیم ما خواهد کرد و بر این اساس باید بهترین استفاده را از دو بازی خانگی داشته باشیم و به حمایت هواداران‌مان در این فرصت امیدوار هستیم. 

وی درباره شرایط تیم در لیگ نیز گفت: هیچ کس باور ندارد که این جایگاه را داشته باشیم. با این حال ما دو بازی معوقه داریم که با دستیابی به نتیجه آن بازی‌‎ها قادر به حضور در بالای جدول هستیم. روند صعودی خوبی داشتیم و بار دیگر به خودباوری رسیدیم. برخی بدشانسی‌ها مانع از این می‌شد که به نتیجه برسیم اما با کم کردن اشتباهات و تلاش بیشتر به دنبال این هستیم تا هم در لیگ برتر و هم آسیا بهترین نتایج که شایسته کارگران زحمتکش مجموعه ذوب آهن است را به دست بیاوریم. 

عباسی در خصوص اینکه آیا با تغییرات کادرفنی و حضور منصوریان قادر به کسب نتایج موفق در ادامه فصل خواهند بود یا خیر گفت: صدر در صد جایگاه اصلی تیم ذوب آهن اینجا نیست و همه هم می‌دانند ذوب آهن واقعی کیفت بالایی دارد و امیدواریم در رتبه خوبی کارمان را تمام کنیم. خدا را شکر آقای منصوریان با بازیکنان رفیق هستند و از نظر روحی و روانی  تیمی یکدست‌تر شدیم. حتما می‌دانید که روحیه تیمی در روند فنی تاثیر دارد. از این نظر در فوتبال همدلی و تیم بودن خیلی مهم است که همراه آقای منصوریان به این مهم رسیده ایم.

هافبک ذوب در پایان درباره بازی با الزورا گفت: تیم قدرتمندی است و بازیکنان عراقی نشان داده‌اند از کیفیت بالایی برخوردار هستند. با این حال ما تمرینات مناسبی را پشت سر گذاشته‌ایم و کاملا نسبت به این تیم شناخت داریم. باید در کنار هواداران‌مان بهترین شروع را در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم و تلاش خواهیم کرد سه امتیاز را به نام خودمان کنیم.

لیگ قهرمانان آسیا ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر