کد خبر: 734449 A

حریف استقلال تهران در لیگ قهرمانان آسیا روز گذشته با اتفاق عجیبی رو به رو بود.

به گزارش ایلنا، در چارچوب مسابقات هفته هفدهم لیگ امارات، تیم العین که یکی از رقبای استقلال در مرحله گروهی فصل 2019 لیگ قهرمانان آسیا است، مهمان تیم رده چهارمی شباب الاهلی بود. در این مسابقه هنریک لووانور و احمد خلیل برای الشباب گلزنی کردند تا این مسابقه با نتیجه دو بر صفر به سود میزبان به پایان برسد.

العین 35 امتیازی در حالی رده دوم جدول رده بندی را حفظ کرد که در جریان این مسابقه مهند سالم را از دقیقه 72 و ابراهیم دیاکی را از دقیقه 82 به دلیل اخراج از زمین مسابقه در اختیار نداشت. اتفاق عجیب‌تر برای این تیم ماجرایی است که برخی رسانه‌های اماراتی به آن پرداخته‌اند.

به گفته برخی منابع کایو فرناندز و روبن تیاگو پس از به صدا در آمدن سوت پایان نیمه اول که با برتری یک بر صفر الاهلی به پایان رسیده بود در تونل ورزشگاه رشید استادیوم که منتهی به رختکن بازیکنان العین می‌شد ابتدا درگیری لفظی پیدا کرده و سپس به درگیری فیزیکی می‌پردازند! این درگیری تا لحظه‌ای ادامه دارد که با دخالت بازیکنان در نهایت پایان یافته و دو بازیکن به ماجرا خاتمه می‌‌دهند.

این اتفاقی به قدری برای سرمربی خوان کارلوس گاریدو عجیب و باورنکردنی بود که او پیش از آغاز شروع نیمه دوم تصمیم به تعویض گرفت و به جای این دو بازیکن رایان یسلم و جمال ابراهیم حسین را روانه میدان کرد.

العین به غیر از مسابقات لیگ امارات که 9 هفته از آن باقی مانده، مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را پیش رو دارد و باید منتظر ماند و دید سرنوشت این دو بازیکن در نهایت به چه شکل رقم می‌خورد.

استقلال تهران العین امارات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر