کد خبر: 734439 A

کاپیتان‌های سابق تراکتورسازی و سپاهان امروز در لباسی به رنگ دیگر به مصاف هم می‌روند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتورسازی امروز و از ساعت 16 در هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر و در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز میزبان سپاهان است و دو تیم حساس‌ترین و مهم‌ترین دیدار این هفته از رقابت‌ها را برابر هم برگزار می‌کنند.

نکات جذاب این بازی بیشمار است ولی بدون شک یکی از مهم‌ترین‌هایش حضور کاپیتان‌های سابق دو تیم در لباس دیگر مقابل تیمی باشد که سال‌های زیادی از فوتبالشان را در آن سپری کردند.

مهدی کیانی و احسان حاج‌صفی با تجربه سال‌ها حضور در لباس تراکتور و سپاهان از اسطوره‌های دو باشگاه محسوب می‌شوند ولی دست تقدیر آنها را در لباس‌های مخالف رو بروی هم و روبروی تیم سابقشان قرار داده است.

ehsan-hajsafi-76630

دیدن کیانی در لباس سپاهان مقابل تراکتورسازی و دیدن حاج صفی در لباس تراکتورسازی مقابل سپاهان قطعاً برای هواداران دو تیم سخت است ولی فوتبال روز دنیا این مسائل را نمی‌شناسد و گاهی باید در انتظار اتفاقات تلخ و لحظه‌های سخت بود.

این دو را در دیدار رفت در ورزشگاه نقش جهان در این قامت دیده‌ایم و حالا امروز در تبریز و مقابل چشم هواداران پرشور تراکتورسازی این اتفاقی که شاید تا فصل گذشته محال به نظر می‌رسید را شاهد خواهیم بود.

تراکتورسازی تبریز سپاهان اصفهان احسان حاج‌صفی مهدی کیانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر