کد خبر: 733650 A

با محرومیت اشکان دژاگه مقابل سپاهان، محتمل‌ترین گزینه جانشینی او در ترکیب تراکتور ساسان انصاری است

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، یکی از نقل و انتقالات پر سرو صدای نیم فصل فوتبال ایران، جدایی ساسان انصاری از سپاهان و پیوستنش به تراکتورسازی بود.

انصاری که به دلیل بازی در پست غیر تخصصی وینگر در سپاهان به نظر می‌رسید از شرایط خود ناراضی است، در تصمیمی ریسکی تیم پر مهره و پر ستاره تراکتور را برای ادامه فوتبالش انتخاب کرد.

با وجود گذشت چند هفته از نیم فصل دوم، انصاری در ترکیب اصلی تراکتور هنوز جایی برای خودش پیدا نکرده و بیشتر به عنوان یک مهره تعویضی وارد زمین می‌شود چرا که سیستم مورد نظر جورج لیکنز 1-3-2-4 است و تنها یک مهاجم به زمین می‌فرستد و گزینه اول او هم استوکس است.

با این وجود در دیدار حساس هفته بیستم مقابل سپاهان، تراکتورسازی اشکان دژاگه را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و به نظر می‌رسد ‌محتمل‌ترین گزینه برای ورود به ترکیب ساسان باشد.

ساسان با توجه به سابقه حضورش در پست وینگر راست می‌تواند جانشین دژاگه شود و از طرفی ممکن است حتی نبود اشکان و البته نتیجه نگرفتن در دیدار های اخیر، لیکنز تصمیم به تغییر سیستم بگیرد و با 2 مهاجم به میدان برود.

باید دید ساسان انصاری در بازی با تیم سابقش اولین حضور در ترکیب اصلی را تجربه می‌کند و یا سرمربی بلژیکی سراغ سایر گزینه‌ها می‌رود.

تراکتورسازی تبریز سپاهان اصفهان ساسان انصاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر