کد خبر: 732482 A

بازیکن باشگه استقلال گفت: : اگر انتقادی می‌شود یا اختلاف نظری وجود دارد فقط و فقط برای موفقیت باشگاه استقلال است. بعد از صحبت‌های هفته گذشته من خوشبختانه شرایط تغییر کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، روزبه چشمی پس از پیروزی 3 بر صفر استقلال برابر ذوب‌آهن درجمع خبرنگاران حاضر شد و درخصوص این بازی اظهار داشت: در ابتدا به هواداران و خبرنگاران که در این سرما به ورزشگاه آمدند خسته نباشید می‌گویم. 3 امتیاز این بازی بسیار برای ما مهم بود که خوشبختانه توانستیم به نام خود ثبت کنیم. فرصت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم و موقعیت چندانی به حریف ندادیم.

وی درخصوص مصحبه هفته گذشته‌اش و گلایه از شرایط باشگاه استقلال، خاطرنشان کرد: اگر انتقادی می‌شود یا اختلاف نظری وجود دارد فقط و فقط برای موفقیت باشگاه استقلال است. بعد از صحبت‌های هفته گذشته من خوشبختانه شرایط تغییر کرد. حالا زمین تمرین ثابت داریم و شرایط هتلی بازیکنان هم بهتر شده است که باید از این بابت از مسئولان تشکر کنم. مدیریت بخشی از بدهی بازیکنان را پرداخت کرده و قول داده برای سایرین هم طی روزها آینده پرداخت شود.

بازیکن تیم فوتبال استقلال درمورد دریافت کارت زرد و محرومیت از بازی بعدی استقلال برابر فولاد خوزستان، عنوان کرد: اشتباه کردم و کارت زرد گرفتم. در رختکن هم از بازیکنان عذرخواهی کردم، چون یک لحظه از کوره در رفتم و قول می‌دهم این اشتباه تکرار نشود. فغانی هم کارش درست بود و به درستی به من کارت زرد داد. نمی‌توان به وی انتقاد کرد، چون خیلی باکلاس است. با غیبت من فکر می‌کنم استقلال در خوزستان برابر فولاد با مشکل مواجه نشود. آنقدر مهره داریم که متکی به یک بازیکن نباشیم.

چشمی درمورد شانس قهرمانی استقلال در این فصل افزود:  تلاش می‌کنیم به جایگاه خوبی برسیم. ما در نیم فصل اول فرصت‌های زیادی را از دست دادیم و حالا باید جبران کنیم. شرایط باید به گونه‌ای شود که در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا مدعی باشیم و برای رسیدن به این جایگاه تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم.

وی درخصوص شرایط پاتوسی گفت: با حضور او کار ما در بخش هجومی تکمیل شد. همه با هم کمک می‌کنیم تا شرایط خوب باشد. امیدوارم وی بتواند به روندی که در پیش گرفته است ادامه دهد.

استقلال روزبه چشمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر