کد خبر: 732290 A

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد در جلسه دیدار مدیران باشگاه پدیده شهر خودرو با شهردار مشهد گفت: شورای شهر مشهد با توجه جدی به رشد توسعه ورزش در سطح شهر با تمام توان پشتوانه این حوزه خواهد بود.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو، احسان اصولی گفت: شورای شهر مشهد توجه جدی به رشد و توسعه ورزش در سطح این شهر دارد و گواه این مسئله نیز حمایت های از تیم های مختلف ورزشی به ویژه تیم پدیده شهر خودرو بوده است.

وی افزود: در ابتدای لیگ برتر فوتبال تیم پدیده شهر خودرو شرایط خوبی نداشت و روی زمین افتاده بود. وقتی این شرایط را دیدیم و مطالبه مردمی را نیز برای حمایت از این تیم پشت سر آن بود جلساتی را با شهردار برگزار کردیم و تصمیم گرفتیم تا به این تیم کمک کنیم.

اصولی تصریح کرد: شهرداری و شورای شهر مشهد نشان داده اند که در راستای  گسترش شور و نشاط اجتماعی و حمایت از تیم‌های ورزشی پیشگام  بوده اند. خوشحالیم که حالا نیز با نتایجی که تیم پدیده گرفته است و حمایت هایی که از این تیم داشتیم ، مردم نیز خوشحال هستند و برای یک بازی مقابل تیم هایی به غیر از استقلال و پرسپولیس این طور ورزشگاه امام رضا(ع) را پر می کنند.

عضو شورای شهر مشهد در ادامه افزود: شورای شهر و شهرداری پشتیبان سلامت و نشاط شهروندان خواهد بود و در این راستا توجه به حوزه ورزش و جوان یکی از سیاست‌های کلیدی ما است. تیم پدیده شهر خودرو نیز در ادامه کار سختی دارد اما یقین داریم که با حمایت همه مسئولین و تلاش بازیکنان، کادر فنی و مدیران این باشگاه که حالا مالکیت آن مشخص شده است می توانند نتایج خوب خود را تکرار کنند.

احسان اصولی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر