کد خبر: 732250 A

فرهاد مجیدی بار دیگر و این بار به عنوان مربی علیرضا فغانی را به عنوان داور در بازی استقلال خواهد دید.

به گزارش ایلنا، تیم‌های استقلال تهران و ذوب‌آهن از هفته نوزدهم لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت که قضاوت این مسابقه بر عهده علیرضا فغانی خواهد بود.

فرهاد مجیدی  کمک مربی تیم استقلال در دوران بازیگری همواره رابطه سینوسی با علیرضا فغانی داشت و اتفاقات جالب توجه و جنجالی بین آن‌ها رخ داد.

فغانی دو بار فرهاد مجیدی را از زمین مسابقه اخراج کرد که یکبار آن کاملا اشتباه بود و همان زمان هم مشخص شد که فغانی در تشخیص دچار اشتباه شده است. 

فرهادمجیدی بعد از اینکه در بازی استقلال و صبای قم فغانی خطای پنالتی رخ داده روی او را خطا تشخیص نداد به سر و صورت خود کوبید که این حرکت او بازتاب زیادی در رسانه‌ها داشت. مجیدی پس از پایان آن مسابقه در مورد دلیل حرکت خود گفت یا باید داور را میزدم یا خودم را و من هم ترجیح دادم خودم را بزنم.

فغانی بعدها در یک مصاحبه اعلام کرد در کودکی پرسپولیس بوده و ازوقتی داور شده علایق خود را کنار گذاشته است اما هواداران استقلال مشکلات فغانی با مجید را ریشه در پرسپولیسی بودن داور بین‌المللی ایران دانستند و اعتراضاتی را به وی داشتند.

اکنون از آن روزها چند سال می‌گذرد و فغانی رقابت‌های بزرگی را قضاوت کرده و مجیدی نیز فوتبال را کنار گذاشته و مربی شده است و باید ببینیم در دیار استقلا و ذوب‌آهن چه اتفاقاتی بین آن‌ها خواهد افتاد.

 

استقلال ذوب آهن فرهاد مجیدی علیرضا فغانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر