کد خبر: 731750 A

از کاشته کاپیتان هادی تا شکستن سر گابریل؛

پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان برای هواداران پرسپولیس یادآور خاطرات مختلفی است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، از هفته نوزدهم لیگ برتر تیم‌های نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس در ورزشگاه شهید بهنام محمدی شهر مسجدسلیمان به مصاف هم خواهند رفت که تقابل این دو تیم یادآور خاطرات تلخ و شیرین برای پرسپولیسی ها است.

نفت مسجد سلیمان پیش از این در لیگ چهاردهم در لیگ برتر حاضر بود اما خیلی زود و در پایان همان فصل به دسته یک سقوط کرد اما دو بازی که با پرسپولیس در این فصل برگزار کرد حاوی نکاتی جالب توجه و به یاد ماندنی بود.

دیدار رفت؛ تعویض طلایی درخشان، گلزنی کاپیتان ابدی

پرسپولیس که در آن فصل یکی از عجیب‌ترین فصول خود را پشت سر می‌گذاشت، در ورزشگاه آزادی و در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان حمید درخشان را برای نخستین بار روی نیمکت خود می‌دید. آن دیدار با برتری نفت تا دقایق پایانی همراه بود تا اینکه درخشان هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس را به میدان فرستاد و وی در اولین ضربه خود به توپ از روی یک ضربه ایستگاهی دروازه نفت را باز کرد تا این دیدار با نتیجه تساوی به پایان برسد.

 

* دیدار برگشت؛ گلزنی علیپور و عالیشاه

در دیدار برگشت و در مسجدسلیمان بین این دو تیم برگزار شد و با نتیجه تساوی دو بر دو به پاان رسید. پرسپولیس در آن مسابقه دو بار از حریف خود پیش افتاد اما هر دو بار نتوانست برتری خود را حفظ کند و در نهایت بازی با نتیجه تساوی به اتمام رسید. علی علیپور و امیدعالیشاه گل‌های پرسپولیس در آن مسابقه را به ثمر رساندند. دو بازیکنی که احتمالا در دیدار هفته نوزدهم در ترکیب سرخپوشان قرار خواهند گرفت و می‌توانند خاطرات خوش قبلی را در این مسابقه زنده کنند.

image_600_400

IMG_05731-1024x683

 

* پدیده‌ای به نام رضا کرملاچعب

در دیدار برگشت لیگ چهاردهم که با نتیجه تساوی دو بر دو به اتمام رسید پرسپولیس تا دقیقه 94 از حریف خود پیش بود اما رضا کرملاچعب پدیده آن زمان لیگ برتر توانست با یک ضربه آکروباتیک و دیدنی دروازه پرسپولیس را باز کند تا این تیم با تساوی مسجدسلیمان را به مقصد تهران ترک کند.

Image result for ‫گل رضا کرملاچعب به پرسپولیس نفت مسجد سلیمان‬‎

 

* شکستگی سر گابریل

در دیداری که با تساوی دو بر دو به پایان رسید اتفاقات عجیبی در ورزشگاه محل برگزاری مسابقه رخ داد و برخی از هواداران با پرتاب سنگ موجب مصدومیت تنی چند از حاضرین در زمین شدند که شدیدترین آن‌ها مربوط به گابریل هافبک برزیلی پرسپولیس بود که برخورد سنگ به سر او موجبات انتقالش به بیمارستان را فراهم کرد.

IMG_2160

 

 

 

پرسپولیس لیگ برتر نفت مسجد سلیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر