کد خبر: 730072 A

نگاهی به 5 خرید پر سرو صدای سرخ‌های تبریز

قرارداد کوین کنستانت مدافع سرشناس فرانسوی – گینه‌ای که در نیم‌فصل به تراکتورسازی پیوسته بود به دلیل شرایط بدنی این بازیکن به حالت تعلیق درآمد

به گزارش ایلنا،قرارداد کوین کنستانت مدافع سرشناس فرانسوی – گینه‌ای که در نیم‌فصل به تراکتورسازی پیوسته بود به دلیل شرایط بدنی این بازیکن به حالت تعلیق درآمد انتشار این خبر درباره بازیکن خارجی که همه درانتظار نمایش او در تیم تراکتورسازی بودند کمی تفاسیر را نسبت به خریدهای خارجی این فصل سرخ‌های پرطرفدار تبریز متفاوت می‌کند.

پنج خرید تراکتور

تراکتورسازی در این فصل و تا این زمان 5 خرید خارجی داشته که به غیر از یوکیا سوگیتا هافبک ژاپنی این تیم، 4 خرید دیگر یا نتوانستند برای این تیم مفید باشند یا برای تراکتوری‌ها دردسرساز شدند.

یوکیا سوگیتا؛ بهترین خرید

بهترین خرید خارجی‌های تراکتورسازی تا این زمان از فصل یوکیا سوگیتا هافبک و وینگر  ژاپنی است. او در این فصل هفده بازی برای تیمش انجام داده و با یک گل زده و 2 پاس گل یکی از بهترین‌های این تیم بوده است. سوگیتا از لیگ دوم سوئد به تراکتور پیوست و گمنام‌ترین خارجی بود که به این تیم آمد اما توانست با عملکردش تبدیل به بهترین خارجی این تیم شود.

آنتونی استوکس؛ گلزن و دردسرساز

درست است که آنتونی استوکس یک بازیکن باکیفیت است و با 8 گل یکی از بهترین گلزنان لیگ و بهترین گلزن تیمش است اما او در این فصل کم دردسر برای این تیم درست نکرد. در دور رفت و قبل از بازی با پرسپولیس درحالی که تبدیل به یکی از مهره‌های کلیدی تیمش شده بود خیلی دیر و تنها یک روز قبل از این بازی حساس به ایران بازگشت و در نهایت این بازی را از دست داد. او اما بعد از بازی با پرسپولیس بار دیگر به کشورش بازگشت تا حواشی عجیب مربوط به انتشار یک فیلم و مسایل حاشیه‌ای دیگر از این دست باعث شود او بازی‌های زیادی را از بدهد. استوکس در بازگشتش به تراکتورسازی اما هنوز آن مهاجم تمام‌کننده بازی‌هایی ابتدایی نبود. او آخرین بار در هفته نهم دور رفت و در بازی با صنعت نفت گلزنی کرد و حالا هفت هفته و بیش از 120 روز است که نتوانسته برای تراکتوری‌ها گل بزند.

لی اروین؛ سفر بی بازگشت

لی هری اروین مهاجم اسکاتلندی نیز در پروژه کهکشانی‌سازی تراکتور و همزمان با بازیکنانی چون استوکس به این تیم آمد. اروین اما تنها تا هفته دوازدهم همراه تراکتورسازی بود و جالب است که در آخرین بازی‌اش برای این تیم برابر ذوب‌آهن هت‌تریک کرد اما بعد از این بازی ایران را ترک کرد و دیگر بازنگشت. آخرین خبر از او مربوط به پستی است که چند روز قبل و بعد از مدت‌ها روی اینستاگرامش گذاشت. با این وجود اما تراکتورسازی عملا بخش مهمی از این فصل، این بازیکن را در اختیار نداشته است.

هری فورستر؛ ناپدید شدن

هری فوستر وینگر چپ انگلیسی که در ابتدای فصل به تراکتورسازی پیوست تنها دو هفته برای این تیم به میدان رفت و بعد از نیمکت‌نشینی در هفته ششم به طور قرضی به ماشین‌سازی رفت. این بازیکن هم در میانه راه و بدون اطلاع از ایران رفت و دیگر برنگشت.

کوین کنستانت؛ هدیه بازنشده

کوین کنستانت زمانی که در نقل و انتقالات زمستانی به تراکتورسازی پیوست همه از او به عنوان مهمترین خارجی لیگ هجدهم نام بردند اما کنستانت بدون یک دقیقه بازی برای تراکتوری‌ها ایران را به مقصد کشورش ترک کرد. این مهاجم فرانسوی-گینه‌ای که سابقه بازی در تیم‌های میلان و بولونیا و ترابوزان‌‌اسپور را داشت گفته می‌شود به دلیل شرایط بدنی‌اش برای درمان به کشورش بازگشته و قراردادش با تراکتور تعلیق شده است.

 

 

تراکتورسازی کوین کنستانت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر