کد خبر: 729919 A

نارنجی‌ها امیدوار مقابل ستاره‌های اوی‌گان

سایپا با چند تغییر نسبت به بازی قبل به مصاف الغرافه می‌رود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سایپا به عنوان یکی از نمایندگان ایران در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا در مرحله پایانی این رقابت‌ها و برای صعود به مرحله گروهی امروز از ساعت 18:30 در قطر میهمان الریان است و در شرایطی به مصاف این تیم می‌رود که بازی قبلی خود را مقابل پنجاب هند با برتری پرگل 4-0 به پایان رساند و امید و انگیزه زیادی دارد تا با عبور از این مرحله به دور گروهی برسد.

در دروازه سایپا دو گزینه برای حضور در ترکیب اصلی وجود دارد که محمدحسین اکبر منادی و حامد فلاح‌زاده هستند ولی با توجه به کلین شیت منادی در دیدار قبلی به نظر می‌رسد دایی باز هم به او اعتماد کند.

عبداله ناصری و امید خالدی دو مدافع کناری احتمالی در ترکیب سایپا هستند و رضا علیاری و ساموئل سارفو دو مدافع میانی تیم را تشکیل می‌دهند.

آرش رضاوند و رضا اسدی دو هافبک با خصوصیات دفاعی در ترکیب سایپا خواهند بود و معین عباسیان و علی دشتی دو هافبک هجومی این تیم و متمایل به کناره‌ها بازی می‌کنند.

در نهایت در نوک خط حمله شاهد حضور آرمان رمضانی و پیمان میری خواهیم بود.

ترکیب احتمالی سایپا مقابل الریان:

محمد اکبر منادی، امید خالدی، رضا علیاری، ساموئل سارفو، آرش رضاوند، عبدالله ناصری، رضا اسدی، علی دشتی، معین عباسیان، آرمان رمضانی و پیمان میری

 

سایپا الریان قطر لیگ قهرمانان اسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر