کد خبر: 729843 A

محمد مهدی مهدی‌خانی بازیکن پدیده می گوید: یک لحظه تمرکزم را از دست دادم و علیرضا بیرانوند هم پیش آمد. خیلی مسئله مهمی نیست.

به گزارش ایلنا، محمد مهدی مهدی‌خانی پس از شکست پدیده مقابل پرسپولیس در جام حذفی گفت: حیف شد بازی را واگذار کردیم. ابتدا از حریف پیش افتادیم، اما روی یک اشتباه گل خوردیم. آنها جز یکی دو کرنر و ضربات ایستگاهی موقعیت خاصی نداشتند و درنهایت هم در پنالتی برنده شدند.

وی در مورد مشکلات پدیده عنوان کرد: با آمدن حمیداوی مشکلات ما حل شده است و قول دادند تمامی مشکلات حل شود تا بازیکنان با تمرکز بالاتر لیگ را دنبال کنند.

مهدی‌خانی در مورد درگیری‌ای که با علیرضا بیرانوند به وجود آمد، اضافه کرد: این مسائل طبیعی است. یک لحظه تمرکزم را از دست دادم و علیرضا بیرانوند هم پیش آمد. خیلی مسئله مهمی نیست.

وی در مورد عدم حضورش در اردوی تیم امید عنوان کرد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با مسئولان تیم امید صحبت کردند تا ما به اردو نرویم چراکه مسابقات فشرده بوده و نتوانستیم به آنها اضافه شویم، ان‌شاءالله از اردوهای بعدی در کنار تیم امید هستیم.

پدیده مهدی خانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر