کد خبر: 729598 A

سرمربی سپاهان در مورد رویارویی با الریان صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار سایپا مقابل الریان قطر در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا، گفت: بازی سختی مقابل نماینده هند انجام دادیم.فردا هم مقابل الریان بازی خیلی سختی خواهیم داشت. الغرافه تیم خیلی خوبی است. بازی اول مان مقابل تیم پنجاب هند را آنالیز کردیم اما با توجه به حضورمان در قطر آمده‌ایم که بازی خودمان را انجام بدهیم و پیروز شویم.

وی افزود: در این مدت که جام ملت‌های آسیا بودن قطری‌ها تیم خودشان را خیلی خوب تقویت کردند. به هر حال ما به اینجا آمدیم تا بازی را ببریم. بازی فردا هم برای ما و هم برای الریان سخت است. با اطلاعات خوبی بازی فردا را آغاز خواهیم کرد. سعی خواهیم کرد در بازی فردا به برتری برسیم.سعی می کنیم کارهای تاکتیکی رقیب را آنالیز کنیم. ما به بازیکن خاصی از الریان نمی پردازیم و فقط کار تاکتیکی خودمان را انجام می دهیم.

سرمربی تیم سایپا خاطرنشان کرد: سعی می‌کنیم کارهای تاکتیکی حریف را آنالیز کنیم. مطمئنا خط حمله آنها خیلی بهتر از خط دفاعی الریان است. سعی می‌کنیم جلوی نقاط قوت آنها را بگیریم.

دایی در پاسخ به سوال خبرنگار که تیم آنها به مشهور به تیمی است که بازیکنان جوانی دارد و این بدان معناست که تیمش تجربه کافی را ندارد، گفت: بدون شک بازی سختی مقابل الریان خواهیم داشت و جوانی تیم ما و اینکه تجربه کافی را در تورنمنت آسیایی ندارد می تواند بازی را سخت تر کند. البته این را بگویم که با توجه به اینکه وقتی تیم جوانی دارید و بازیکنان باهوش خوبی دارید و به دنبال پیشرفت هستند می توانید بازی خوبی را با انگیزه بالای آنها به نمایش بگذارید و این انگیزه می تواند نداشتن تجربه را جبران کند.

دایی درباره شکسته شدن رکوردش توسط معز علی در جام ملت‌های آسیا گفت: من به او و به تیم ملی قطر تبریک می گویم. این را باید بدانید که همیشه رکوردهای فوتبالی در معرض شکسته شدن قرار دارند و این امری طبیعی است. از این فرصت استفاده می کنم و از باشگاه ، مسئولین و هواداران السد تقدیر و تشکر می کنم به خاطر زحماتی که برای من در دوران بازیگری در این باشگاه کشیدند. من همیشه السد را خانه خودم می دانم. من دوستان زیادی در باشگاه السد و کشور قطر دارم و از اینکه فرصتی برایم پیش آمد که دوباره آنها را زیارت کنم خوشحالم. در سال های اخیر السد پیشرفت خوبی داشته است و این نشان دهنده تلاش مسئولان برای پیشرفت باشگاه است.

سایپا علی دایی ییگ قهرمانان آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر