کد خبر: 729422 A

جدالی که همیشه جذاب است

تیم‌های پرسپولیس و پدیده در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی به مصاف هم خواهند رفت. تقابل این دو تیم همیشه آبستن حوادث گوناگون بوده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم‌های پرسپولیس و پدیده از مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی رودروی هم قرار خواهند گرفت که جدال تیم‌های مدعی قهرمانی می‌تواند حساسیت‌های این بازی را دوچندان کند. پرسپولیس و پدیده همیشه دیدارهای پر حادثه و پر خاطه‌ای داشته‌اند که در گزارش زیر به آن‌ها می‌پردازیم:

آخرین شلیک کاپیتان

هادی نوروزی که اولین فصل حضور خود به عنوان کاپیتان اول پشت سر می‌گذاشت در اولین هفته لیگ پانزدهم در حالی که پرسپولیس دو بر یک از حریف خود عقب بود با یک شلیک دیدنی و به یاد ماندنی بازی را به تساوی کشاند. این آخرین گل کاپیتان نوروزی با پیراهن پرسپولیس بود. نوروزی در مهرماه 94 دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت تا جامعه فوتبال را بهت زده کند.

Image result for ‫گل هادی نوروزی به پدیده‬‎

* شلیک رامین رضاییان در واپسین دقایق

در نیم فصل دوم لیگ پانزدهم پرسپولیس که در کورس قهرممانی قرار داشت به مشهد رفت تا دیدار برگشت را در مشهد با این تیم بازی کند. آن مسابقه یکی از زیباترین بازی‌های چند فصل اخیر لیگ بود. تیم پرسپولیس در آن دیدار تا دقیقه 95 دو بر یک عقب بود و سوشا مکانی دروازه‌بان این تیم هم از زمین مسابقه اخراج شده بود اما رامین رضاییان دفاع راست وقت پرسپولیس از ضربه ایستگاهی به دست آمده بهترین استفاده را کرد و دروازه پدیده را به زیبایی هر چه تمام تر باز کرد تا پرسپولیس دست خالی زمین مسابقه را ترک نکند.

Image result for ‫شوت رامین رضاییان پدیده‬‎

* نوراللهی، تعویض طلایی پروفسور

در لیگ شانزدهم و در دیدار رفت دو تیم بازی گره خورده بود و با نتیجه یک بر یک دنبال می‌شد. برانکو برای اینکه از کورس قهرمانی جا نماند دست به تغییر تاکتیک زد و احمدنوراللهی را وارد زمین کرد این بازیکن در اولین ضربه خود به توپ در آن مسابقه یک سانتر زیبا را روی دروازه ارسال کرد که ارسال وی را وحید امیری با تیزچنگی به گل تبدیل کرد تا سه امتیاز شیرین و حساس را به حساب پرسپولیس واریز کند. قبل از اینکه نوراللهی توپ را روی دروازه ارسال کند بوسه‌ای بر توپ زد که این حرکت او بازتاب فراوانی در رسانه‌ها داشت.

* چهارتایی کردن پدیده در جشن قهرمانی

پرسپولیس فصل شانزدهم فصل را با قدرت به اتمام رساند و سه هفته مانده به پایان مسابقات قهرمانی خود را قطعی کرد. سازمان لیگ تصمیم گرفت در آخرین مسابقه خانگی جام را به پرسپولیس اهدا کند. این دیدار مقابل پدیده برگزار شد و پرپولیس در حضور انبوه تماشاگران خود پدیه را با چهار گل درهم کوبید تا جشن قهرمانی خود را باشکوه تر برگزار کند.

Image result for ‫پرسپولیس 4 پدیده 0‬‎

* وحید امیری زننده گل قهرمانی

در فصل هفدهم نیز پرسپولیس مانند فصل قبل قدرتمندانه ظاهر شد و کار قهرمانی را چند هفته زودتر به سرانجام رساند. این تیم مقابل پدیده در مشهد قرار گرفت و برای قهرمانی تنها به یک امتیاز نیار داشت اما وحید امیری با یک ضربه سر دیدنی دروازه پدیده را در دقایق آخر باز کرد تا این تیم قهرمانی مقتدرانه‌تری را کسب کند.

Image result for ‫پرسپولیس 1 پدیده 0‬‎

 

پرسپولیس جام حذفی پدیده یک چهارم نهایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر