کد خبر: 729131 A

نشست بررسی راه اندازی سامانه VAR در ورزشگاه آزادی صبح امروز با حضور نمایندگان صدا و سیما در دفتر سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، داوود رفعتی رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال در خصوص برگزاری این نشست گفت: صبح امروز به دعوت فدراسیون فوتبال در دفتر سرپرست دبیرکلی میزبان نمایندگان محترم صدا و سیما همچنین باشگاه پرسپولیس و دو شرکت داوطلب جهت اجرای VAR بودیم تا آخرین شرایط و موضوعات مرتبط با اجرای این سامانه را مورد ارزیابی قرار دهیم.

رفعتی اضافه کرد: علیرغم دعوت از باشگاه استقلال متاسفانه نماینده ای از این باشگاه در جلسه حضور نداشت، با این وجود آخرین شرایط، موضوعات مرتبط و راهکارها در این جلسه مورد ارزیابی قرار گرفت. جا دارد از مسئولین محترم صدا و سیما تشکر کنیم که در این خصوص قول همکاری همه جانبه دادند. همچنین مقرر شد آخرین نرم افزارها و سایر ملزومات اجرای سامانه به اطلاع بخش های مربوطه برسد و در مرحله نخست به صورت آفلاین سامانه VAR  در ورزشگاه آزادی مورد آزمایش قرار گیرد. همچنین با توجه به حساسیت موضوع و بنا بر تصمیمی که در جلسه اتخاذ شد هرگونه اطلاع رسانی و اظهار نظر در خصوص اجرای سامانه VAR از طریق اینجانب صورت می‌پذیرد.

استقلال پرسپولیس فدراسیون فوتبال VAR
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر